Apple ve Microsoft, OpenAI Yönetim Kurulundan Ayrıldı

Apple ve Microsoft, OpenAI Yönetim Kurulundan Ayrıldı Apple ve Microsoft, OpenAI şirketinin yönetim kurulundaki “gözlemci” rolünden ayrılma kararı aldı. Bu.

Devamını Oku

Teknoloji Devleri Yapay Zeka Çipi İçin Birleşiyor

Teknoloji Devleri Yapay Zeka Çipi İçin Birleşiyor Google, Meta ve Microsoft gibi teknoloji devleri, yapay zeka çipi geliştirmek için bir.

Devamını Oku

Microsoft’un Yapay Zekası Telegram’a Geldi: Copilot for Telegram

Microsoft’un Yapay Zekası Telegram’a Geldi: Copilot for Telegram Microsoft tarafından geliştirilen Copilot yapay zekası, popüler mesajlaşma uygulaması Telegram’a entegre edildi..

Devamını Oku

Microsoft’tan Engelli Oyuncular İçin Proteus Kumandası

Microsoft’tan Engelli Oyuncular İçin Proteus Kumandası Microsoft, engelli oyuncular için özel olarak tasarladığı yeni modüler oyun kumandası “Proteus”u duyurdu. Proteus,.

Devamını Oku

Microsoft’un Yeni Harikası: Phi-3 Mini Yapay Zeka Modeliyle Devrimsel Adım!

Microsoft’un Yeni Harikası: Phi-3 Mini Yapay Zeka Modeliyle Devrimsel Adım! Microsoft, yapay zeka dünyasına yeni bir soluk getiriyor: Phi-3 Mini!.

Devamını Oku

Yeni Tehdit: Hackerlar, Daha Etkili Siber Saldırılar İçin ChatGPT’yi Kullanıyor!

Yeni Tehdit: Hackerlar, Daha Etkili Siber Saldırılar İçin ChatGPT’yi Kullanıyor! Hackerlar, ChatGPT’yi Kullanarak Siber Saldırılarını Daha Etkili Hale Getiriyor! Microsoft.

Devamını Oku

Skype Neden Battı ?

1. Rekabetin Artması: Skype’ın ilk yıllarında, internet üzerinden sesli ve görüntülü görüşme imkanı sunan pek fazla platform yoktu. Bu nedenle.

Devamını Oku

Microsoft, Apple’ı Tahtından İndirebilir

Microsoft, Yapay Zeka Hamlesiyle Apple’ı Geride Bırakarak Zirveye Yükseldi Yapay zeka alanındaki başarılı hamleleriyle dikkat çeken Microsoft, piyasa değerinde 3.

Devamını Oku

Windows 11 İşletim Sisteminde Yapay Zeka Destekli Ses Netliği Özelliği Devrede

Microsoft, Windows 11 kullanıcılarına yapay zeka destekli yeni bir özellik sunuyor. Bu özellik, ses netliği sağlamak amacıyla geliştirildi ve genel.

Devamını Oku

Microsoft, Klavyelerine Yapay Zeka Tuşu Ekleyecek

Microsoft’tan Yenilikçi Adım: Klavyelere ‘Copilot’ Tuşu Ekleniyor Teknoloji devi Microsoft, yapay zekâ odaklı bilgisayarların yaygınlaşması yolunda önemli bir adım atıyor..

Devamını Oku

Microsoft Copilot’un, iOS Uygulaması Yayınlandı

Microsoft Copilot, iOS İçin Yayınlandı Microsoft Copilot adlı sohbet robotu, iOS işletim sistemine de taşındı. Bu hamleyle, Microsoft Copilot artık.

Devamını Oku

Microsoft, Copilot Android Uygulamasını Yayınladı

Microsoft, yapay zeka teknolojilerine dayalı yeni ürünü Copilot’u, Android kullanıcıları için piyasaya sürdü. Google Play Store üzerinden indirilebilen bu uygulama,.

Devamını Oku

Suno AI Müzik Uygulaması: Kendi Müziğini Yarat

Yenilikçi Bir Yaklaşım Axios Closer yazarı Hope King‘in haberine göre yatırım destekli bir AI müzik şirketi olan Suno, herkesin telefonlarındaki.

Devamını Oku

Microsoft, 2024’ün İkinci Yarısında Yapay Zeka Destekli Windows 12’yi Tanıtmaya Hazırlanıyor

Microsoft‘un iki yıl önce piyasaya sürdüğü Windows 11’in ardından, şirketin yapay zeka entegreli yeni işletim sistemi Windows 12‘nin 2024’ün ikinci.

Devamını Oku

Dünyanın En Değerli 10 Markası (2023) | Best Global Brands

“2023 yılının en değerli 10 markasının açıklandığı bu liste, global ekonomideki güç dengelerini ve teknolojik inovasyonun, enerji sektörünün ve dijital.

Devamını Oku

Sam Altman OpenAI’ye CEO Olarak dönüyor!

Sam Altman OpenAI’ye Geri Dönecek: Neler Oluyor? Devrilen OpenAI kurucusu Sam Altman, yeni yönetim kurulu altında CEO olarak şirketi yönetmek.

Devamını Oku