Florence: Dokunaklı Bir Hikayenin Oyun Dünyasındaki Yolculuğu

Florence: Dokunaklı Bir Hikaye Florence, Avustralyalı geliştirici Mountains tarafından üretilip Annapurna Interactive tarafından yayımlanan interaktif bir hikaye ve video oyunudur..

Devamını Oku

İnternetsiz Oynanabilecek 5 Oyun Önerisi

İnternetsiz Oynanabilecek 5 Mobil Oyun Önerisi Telefonla fazla vakit geçiren insanların olmazsa olmazıdır mobil oyunlar. PUBG’den Wild Rift’e, Mobile Legends’ten.

Devamını Oku

PUBG Mobile OnePlus Super League City Champs turnuvası duyuruldu

200 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip PUBG Mobile, arkasına aldığı rüzgârı kaybetmeye niyetli değil gibi gözüküyor. Çeşitli turnuvalarla espor sahnesini.

Devamını Oku

Oyun sektöründe mobil, PC ve konsolu geride bıraktı

Geçtiğimiz sene oyun sektörüne mobil oyunlar damga vurdu. Genel oyun sektörü de %10 büyüme gösterdi. Oyun sektöründe diğer istatistikler haberimizde.

Devamını Oku

Street Fighter, mobil oyun olarak karşımıza geliyor!

1987 yılında piyasaya sürülen, yediden yetmişe herkesin öyle ya da böyle karşılaştığı, oyun dünyasının demirbaşlarından sayılan Street Fighter, mobil oyun.

Devamını Oku

Tencent, PUBG Mobile’ın klonu ilk ayda 70 milyon dolar kazandı

PUBG Mobile’ın Çin Hükümeti ile yaşadığı problemleri ironik bir şekilde ‘Game For Peace’ ile aşmaya çalışan Tencent, oyundan ilk ayda.

Devamını Oku

Marvel, ‘MOBA’ oldu ve Captain America ‘vadi’ye indi

Marvel Sinematik Evreni, ‘MOBA‘ oldu. Captain America ise mecburen ‘vadi’ye inmek zorunda kaldı. Dünyaca ünlü Marvel, MOBA oldu Marvel, Çinli.

Devamını Oku

Clash Royale League: China Spring 2019 – 4. hafta incelemesi

Clash Royale‘in Çin’de aktif bir espor ligi olduğunu biliyor muydunuz? Birçok oyuncu hâlâ mobil oyunların espor liglerine çok uzak, o.

Devamını Oku