PUBG PUBG Haberleri PUBG Mobile

PUBG Mobile OnePlus Super League City Champs turnuvası duyuruldu

200 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip PUBG Mobile, arkasına aldığı rüzgârı kaybetmeye niyetli değil gibi gözüküyor. Çeşitli turnuvalarla espor sahnesini güçlendirmeye çalışan Tencent, OnePlus Super League City Champs turnuvasını duyurdu.

Oyun dünyasında, her ne kadar “Mobile Gaming” dalga unsuru olarak kullanılsa da mobil oyunların günümüzde geldiği nokta çok güçlü. Artık neredeyse herkesin elinde akıllı telefonların bulunması ve bu telefonlar ile uzun süreler vakit geçirmesi, mobil oyunların yükselişindeki en büyük etkenlerden birkaçı oldu.

Battle Royale türünün bütün dünyayı kasıp kavurduğu dönemlerde, oyun yapımcıları oyunlarının mobil versiyonu için de çalışmaya çoktan başlamıştı. PUBG Mobile,  işte bu çalışmaların sonucunda cep telefonlarımızı ele geçiren oyunların başında geliyor.

200 milyon kayıtlı kullanıcı ve günlük 30 milyon aktif oyuncu topluluğuna sahip olan battle royale oyunu, 29 Şubat’ta Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenecek olan OnePlus Super League City Champs turnuvasına hazırlanıyor. Turnuva ABD’nin 16 şehrinde düzenlenecek.

Temel olarak “Şehir vs Şehir” formatında olacak turnuvada, oyuncular kendi takımlarını temsil edecek. Oyuncular, zafere ulaşmak ve ödülleri kazanmak için şehirlerinde bulunan DAVE & BUSTER restoranında turnuvaya katılacaklar. Her şehirde şanslı bir kişi, OnePlus 7 Pro Kit’i kazanacak.

Sadece ABD’de düzenlenecek olan turnuva PUBG Mobile’in resmi Twitch kanalında yayımlanacak. Turnuvaya katılım ise ücretsiz. Açıklanan etkinlik detaylarına göre ise turnuvada bir para ödülü bulunmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir