Super People Kapanıyor!

Çıktığı dönemde ülkemizdeki FPS yayıncılarınında sıkça oynadığı, PUBG'nin rakibi olarak anılan Super People kapanacağını duyurdu.

Devamını Oku

Messi, Neymar, Pogba ile Call of Duty Oynamak İster misiniz ?

Activision üst üste rekorlar kıran oyunları Call of Duty Modern Warfare 2 ve Warzone 2‘ye getirdiği son güncellemeler ile oyuncularına.

Devamını Oku

Ubisoft muhtemelen yeni bir battle royale oyunu geliştiriyor

Ubisoft, Prisma Dimensions kod adlı yeni bir battle royale üzerinde çalışıyor olabilir. Oyunun asıl ismi ise muhtemelen Hyper Scape.

Devamını Oku

Call of Duty: Warzone hakkında bilmeniz gereken her şey

Call of Duty’nin yeni oyunu Warzone hakkında bilmeniz gereken önemli bilgileri sizler için derlemeye çalıştık. Modern Warfare’den sonra çıkış yapacak.

Devamını Oku

Call of Duty: Warzone duyuruldu

Activision’ın ünlü serisinin en yeni oyunu Call of Duty: Warzone, geçtiğimiz saatlerde #FreeCallofDuty etiketi ile duyuruldu.

Devamını Oku

PUBG Mobile OnePlus Super League City Champs turnuvası duyuruldu

200 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip PUBG Mobile, arkasına aldığı rüzgârı kaybetmeye niyetli değil gibi gözüküyor. Çeşitli turnuvalarla espor sahnesini.

Devamını Oku

PUBG’nin yeni haritası Karakin, Vikendi’nin yerini alacak

Playerunknown’s Battlegrounds haritalarına bir yenisi daha ekleniyor. PUBG Corp bir süredir bu haritayla alakalı sıkıştırılıyordu ve sonunda bu haritadan sızan.

Devamını Oku

EA ve Respawn, Apex Legends Global Series’i duyurdu

Çıkış yaptığı ilk hafta 25 milyon oyuncuya ulaşarak, Battle Royale oyunlarının yanına ismini güçlü bir şekilde yazdıran Apex Legends, espor.

Devamını Oku

Fortnite, Stormtrooper kostümünü oyuna ekledi

Çıkış yaptığı günden itibaren oyun dünyasını alt üst eden, rekor üstüne rekor kıran Fortnite, oyuncularına yeni içerikler sunmaya devam ediyor..

Devamını Oku

CS:GO Tehlikeli Bölge dereceli sistemi açıklandı

Counter Strike Global Offensive’in Battle Royale modu olan Tehlikeli Bölge için yeni derece sistemi geldi. Yeni sistemde 15 farklı rütbe.

Devamını Oku

Twitch’in ünlü yayıncısı Ninja yayıncılığın kitabını yazıyor

Dünyaca ünlü Twitch yayıncısı, Twitter hesabından ilk kitabı Ninja: Get Good için anlaşma sağladığını attığı bir videoyla duyurdu. Ancak anlaşma.

Devamını Oku

Fortnite Battle Royale v9.21 güncelleme notları yayımlandı

Epic Games, Fortnite Battle Royale‘in v9.21 güncellemesinin notlarını yayımladı. Güncellemenin en dikkat çeken öğesi ‘Yakınlığa Duyarlı Bomba Atar‘ oldu. Yakınlığa.

Devamını Oku

Shroud: ‘Wattson, Apex Legends’ın metasını değiştirecek’

Dünyaca ünlü Twitch yayıncısı ve eski profesyonel CS:GO oyuncusu Michael ‘shroud’ Grzesiek, Apex Legends’ın çıkacak yeni karakteri Wattson hakkında konuştu..

Devamını Oku

Apex Legends Season 2: Battle Charge açığa çıktı

Respawn Entertainment nihayet EA Play’deki sunumlarında Apex Legends Season 2: Battle Charge hakkında planlarını paylaştı. Yeni karakter Wattson ve çok.

Devamını Oku

‘Yeni’ Apex Legends testlerine göre ‘hitbox’ sorunları çözülmemiş

Apex Legends şubat ayında piyasaya çıktığı günden beri oyuncular tarafından en çok şikayet edilen tarafı ‘hitbox‘lardı. Görünen o ki yeni.

Devamını Oku

Electronic Arts, ilk ‘resmi’ Apex Legends turnuvasını duyurdu

Dünyanın en iyi Apex Legends takımlarından 16’sı, Electronic Arts onaylı ilk Apex Legends Pro Series turnuvasında yarışacak. İlk etkinlik 31 Mayıs’ta.

Devamını Oku