PMGC 2023: Birinci Gün | İstanbul’da Espor Coşkusu | CANLI

PUBG Mobile Küresel Şampiyonası (PMGC) 2023 için kapsamlı rehberimize hoş geldiniz! İstanbul Ülker Sports Arena’da düzenlenecek büyük organizasyon için heyecan artarken,.

Devamını Oku

5mid Ayın Espor Oyuncusu & Takımı Nasıl Seçildi – Ekim 2023

5mid.com ekibi olarak 2022 yılının sonunda yaptığımız anket serisi ile Yılın Espor Oyuncusu‘nu ve Yılın Espor Takımı‘nı sizlerin oylarıyla belirlemiştik. 2023 yılı.

Devamını Oku

HOWL Esports ve New Boss Esports Güçlerini Birleştirdi!

HOWL Esports ve New Boss Esports güçlerini birleştirdiğini açıkladı! Bu birleşme neleri değiştirecek ? HOWL hangi oyunlarda aktif olacak ?

Devamını Oku

Yeniden Avrupa’nın En Büyüğü : Fire Flux Esports

PUBG Mobile Pro League European Championship 2023 Bahar Sezonu tamamlandı. 8-11 Haziran 2023 tarihleri arasında toplam 24 haritanın oynandığı PMPL.

Devamını Oku

PMPL European Championship 2023 Başladı

PUBG Mobile Pro League European Championship 2023 Bahar Sezonu Başladı. 8-11 Haziran 2023 tarihleri arasında 16 takımın mücadele edeceği turnuvanın 150.000.

Devamını Oku

PUBG Mobile Pro League Şampiyonu: FUT Esports

PUBG Mobile Pro League 2023: Türkiye tamamlandı. Büyük Finalde oynanan 18 maç sonunda FUT Esports FUT Esports, PMPL Türkiye Bahar.

Devamını Oku

PUBG Mobile World Invitational Duyuruldu!

PUBG Mobile World Invitational 25 Nisan tarihinde duyurulmuştur. Resmi hesap olan PUBG Mobile Esports İnstagram hesabından yapılan paylaşımda PMWI 2023’ün Temmuz.

Devamını Oku

Fire Flux Esports Yeni PUBG Mobile Koçunu Duyurdu

Fire Flux Esports PUBG Mobile oyununun başarılı takımlarından biri olarak biliniyor. Gün içerisinde yeni PUBG Mobile koçunu duyurdu. Fire Flux.

Devamını Oku

PUBG Mobile Dev Güncelleme Geldi

Mobil oyun kategorisinde dünyanın en fazla oynanan oyunlarından birisi olan PUBG Mobile dev bir güncelleme aldı. Son zamanlarda oyuna gelen.

Devamını Oku

PUBG En İyi “Miramar” Taktiklerini Sizler İçin Derledik!

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS için en sevilen ve rekabetçi haritalarından biri olan Miramar, büyük kum tepeleri, çorak araziler ve kuru vadilerle dolu.

Devamını Oku

Fire Flux Esports Cansehmus İle Yollarını Ayırdı

Türkiye’nin önemli espor kulüplerinden Fire Flux Esports PUBG Mobile koçu Cansehmus ile yollarını ayırdı. 2022 yılının Ocak ayında Fire Flux.

Devamını Oku

Türkiye’de Düzenlenen Global Espor Turnuvaları

Açılış şovları, maç aralarındaki gösteriler, konserler ve daha fazlası. İzlemekten ve oynamaktan zevk aldığımız oyunların turnuvaları dünya çapında oldukça dikkat.

Devamını Oku

PMGC 2022 Büyük Finalleri Sona Erdi

Temsilcimiz S2G Esports’un 190 puan ile şampiyon tamamladığı PMGC 2022 3. gününde tüm ayrıntılar ve tüm yaşananlar haberimizde saklı. Endonezya’nın.

Devamını Oku

PMGC 2022 Büyük Finallerde 2. Gün Tamamlandı

PUBG Mobile Global Championship Büyük Final 2. Gün maçları tamamlandı. Oldukça çekişmeli geçen ilk gün maçlarının ardından bugün oynanan 2..

Devamını Oku

PMGC 2022 Büyük Finalde İlk Gün Tamamlandı

‏PUBG Mobile Global Championship 2022’de Büyük Finaller Başladı Endonezya’nın başkenti Jakarta’da düzenlenen PUBG Mobile Global Championship 2022’de Büyük Finaller bugün.

Devamını Oku

5mid Özel: Fire Flux PUBG Mobile Oyuncuları Röportajı

PUBG Mobile arenasına hızlı bir giriş yaparak başarıdan başarıya koşan Fire Flux Esports takım oyuncularıyla PMGC 2022 Büyük Finaller öncesi.

Devamını Oku