Naruto Animesinin Yazarı Aslında Chunin Sınavları Yapmak İstemiyormuş

Naruto’nun büyük çıkışını yapmasından bu yana yıllar geçti ve gelişiyle birlikte, Gizli Yaprak kahramanı anime dünyasında efsanevi bir haline geldi..

Devamını Oku

Naruto Evrenindeki En Büyük Sürpriz: Boruto’nun Yeni Müttefiki Kim?

Naruto devamı olan Boruto mangası başladığından beri hayranların merak ettiği zaman atlaması için son parçaları yerine yerleştiriyor. En yeni Boruto.

Devamını Oku

Naruto Teorisi: Boruto’da Bir Zaman Atlama Olacak mı?

Naruto hayran teorileri dünyasına yabancı değil. On yıllar boyunca Masashi Kishimoto‘nun hit serisi her türlü spekülasyona davetiye çıkardı ve bu.

Devamını Oku

Naruto Yeni Oyunuyla Boruto’nun Orijinal Hikayesi Detaylı Anlatılıyor

Boruto: Naruto Next Generations animasyon serisi şimdilik ara vermiş olsa da, shonen serisi hem “Bölüm 2” olarak hem de orijinal.

Devamını Oku

Uzumaki Naruto Shippuden Heykeli 1400 Dolara Satılıyor

Naruto Uzumaki, evet gerçekten o kahramandan bahsediyoruz. Anime dünyasında bu ninjadan daha popüler çok az shonen kahraman vardır. Sanatçı Masashi.

Devamını Oku

Naruto Özel Manga Tanıtımıyla Başlangıca Dönüyor: İzleyin

İlgili: Naruto: Boruto Anime, Orta Seri Finaliyle Tamamlandı Naruto: Boruto ve Kawaki’nin Değişimlerinin İncelenmesi Naruto: Boruto Finalinde Zaman Atlama Fragmanı.

Devamını Oku

Naruto: Boruto Finalinde Zaman Atlama Fragmanı Yayınladı

Naruto’nun devam animesi Boruto: Naruto Next Generations,  son bölümüyle birlikte sonlandı. Sezon arası finaliyle birlikte zaman atlaması sahnesi gösterildi. Animenin.

Devamını Oku

Naruto: Boruto Anime, Orta Seri Finaliyle Tamamlandı

Shonen’in en büyük anime serilerinden biri için sona gelindi. Geçen hafta haberiniz olmadıysa, Boruto: Naruto Next Generations‘ın ilk bölümü haftalardır.

Devamını Oku

Naruto: Boruto ve Kawaki’nin Değişimlerinin İncelenmesi

İlgili: Naruto: Boruto Finalinde Zaman Atlama Fragmanı Yayınladı Naruto: Boruto Anime, Orta Seri Finaliyle Tamamlandı Naruto Özel Manga Tanıtımıyla Başlangıca.

Devamını Oku