Anime - Manga

Naruto Japonya İçin Yeni Anahtar Görsel Paylaştı

Boruto: Two Blue Vortex, Hidden Leaf Village’ın hikayesini devam ettiriyor olabilir ancak Naruto ve Konoha’nın diğer üyeleri anime dünyasında “MIA” olarak kalmaya devam ediyor. 2023 yılında Studio Pierrot, orijinal anime serisinin dört yeni bölümünün olacağını ve hayranları Naruto Uzumaki ve Takım 7’nin geçmişine götüreceğini duyurdu. Anime bölümleri henüz bir yayın tarihi almadı, ancak shonen serisi yaklaşan Anime Japan 2024 etkinliği için yeni sanat eserleri yayınladı ve belki de televizyon serisinin geri dönüşünü ima etti.

Naruto’nun ilk serisinin dört orijinal bölümü, Pierrot’un animasyon sorunları için ek zamana ihtiyaç duyması nedeniyle süresiz olarak ertelenmişti. Bu bölümler bizi geçmişe götürecek olsa da, Studio Pierrot Boruto’nun hikayesinin küçük ekranda ne zaman devam edeceğini henüz doğrulamadı. Boruto: Naruto Next Generations uzunca bir süre boyunca, hem orijinal mangadaki olayları hem de Hidden Leaf Köyü ve ötesine odaklanan orijinal materyalleri içeren haftalık bir programda bölümler yayınlıyordu. Neyse ki, bu ara mangaya anime uyarlamasını temelinden sarsacak hikayeler anlatmak için bolca zaman kazandırdı, özellikle de seride Two Blue Vortex başladığında.

Naruto Anime Japonya 2024’te

Anime Japan 2024 bu bahar 25-26 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek ve fuara katılacak tek anime serisi Naruto olmayacak. Demon Slayer, My Hero Academia, Kingdom ve Blue Lock gibi ağır toplar yaklaşan kongrede yeni bilgiler açıklamayı planlıyor. Naruto, yıllık etkinlikte paylaşacak yeni bilgileri olup olmayacağını henüz onaylamamış olsa da, yeni görüntü bu Mart ayında yapılacak duyurulara işaret ediyor olabilir.

(Photo: Anime Japan & Pierrot)

Boruto: Two Blue Vortex, baş karakter ve arkadaşları için oyunu değiştirdi. Artık Konoha’dan kaçan Boruto Uzumaki sadece Kod ile değil, İlahi Ağaç’ın evrimi sayesinde ortaya çıkan yeni kötülerle de uğraşmak zorunda. Boruto’nun animesi geri döndüğünde, zaman atlamasına girmeden ve ninja dünyasına bazı büyük yeni zorluklar atmadan önce, büyük olasılıkla Naruto Next Generations’ın birkaç bölümü olacak.

Naruto’nun bu yılki Anime Japonya’da yeni bilgiler açıklayacağını düşünüyor musunuz? Yorumlarda bize bildirmekten çekinmeyin

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir