Bir Döneme Damgasını Vuran İsimler: TaZ

Bir döneme damga vuran isimleri konuk ettiğimiz yazımızın bu hafta konuğu, uzun yıllar sahip olduğu başarılı form grafiği ile bir.

Devamını Oku

HLTV.org, Better Collective tarafından satın alındı

Counter-Strike: Global Offensive maçlarının analizini, yayınını ve sonuçlarını takip ettiğiniz HLTV.org, bir spor bahis medya grubu olan Better Collective tarafından.

Devamını Oku

Bir Döneme Damgasını Vuran İsimler: pashaBiceps

Bir döneme damgasını vuran isimler kuşağının ikinci bölümünde konuğumuz, Polonya’nın yetiştirdiği en büyük yeteneklerden biri olan pashaBiceps oluyor.

Devamını Oku

TaZ ve NEO, yeniden aynı takımda buluşuyor

Polonya Counter Strike sahnesinin önemli isimlerinden Filip “NEO” Kubski ve Wiktor “TaZ” Wojtas, yeni bir projede birlikte yer alacaklarını duyurdular.

Devamını Oku

SmithZz, profesyonel oyunculuk kariyerini noktaladı

Fransız Counter Strike dünyasının önemli isimlerinden olan Edouard “SmithZz” Dubourdeaux, profesyonel oyunculuk kariyerine son verdiğini açıkladı. Bundan sonrasında yayıncı olarak.

Devamını Oku

PashaBiceps, x-kom AGO tarafından denemeye alındı

CS:GO takipçileri tarafından en çok sevilen sporcular arasında yer alan  Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, x-kom AGO tarafından denemeye alınacak.  Takımın resmi.

Devamını Oku

Pashabiceps, Virtus Pro’dan ayrıldı

Polonya CS:GO sahnesinin en önemli oyuncularından olan Pashabiceps uzun süredir kadrosunda bulunduğu Virtus Pro’dan ayrıldı. Uzun yıllardır Counter Strike sahnesinde.

Devamını Oku