Spec Ops: The Line İncelemesi: Unutulmaz Bir Hikaye, Tartışmalı Bir Oynanış

Spec Ops: The Line, 29 Haziran 2012’de piyasaya sürülen ve Yager tarafından geliştirilen, 2K ve Missing Link Games tarafından yayınlanan.

Devamını Oku

Infinifactory Epic Games Store’da Ücretsiz

“Infinifactory”, Zachtronics tarafından geliştirilen ve yayınlanan, zeka ve stratejiyi bir araya getiren bir bulmaca oyunudur. Oyun, 2015 yılında piyasaya sürüldü.

Devamını Oku

F.I.S.T.: Epic Games’te Ücretsiz!

“F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch”, Epic Games Store’da ücretsiz olarak sunuluyor! Bu benzersiz Metroidvania oyunu, oyunculara Rayton adında bir tavşanın,.

Devamını Oku

Xbox Gamepass 2023 Yılında Gelecek Oyunlar Listesi

Oyuncular tarafından çok sevilen Microsoft’un oyun servisi Xbox Gamepass, 2022 yılında büyük çaplı oyunları kütüphanesine ekleme konusunda diğer yıllara nazaran eksik.

Devamını Oku

Horizon: Zero Dawn bilgisayar oyunu hakkında ne biliyoruz

Uzun süre dolaşan söylentiler, yerini mutlu edici bir açıklamaya bıraktı. Horizon: Zero Dawn oyununu PS4’ten sonra bilgisayara da geleceği de.

Devamını Oku

VALORANT hakkında bildiğimiz her şey

Riot Games’in Project A adıyla 16 Ekim 2019’da duyurduğu FPS oyunu VALORANT, bugün yapılan açıklamayla birlikte bir çıkış tarihine sahip.

Devamını Oku

Oyun sektöründe mobil, PC ve konsolu geride bıraktı

Geçtiğimiz sene oyun sektörüne mobil oyunlar damga vurdu. Genel oyun sektörü de %10 büyüme gösterdi. Oyun sektöründe diğer istatistikler haberimizde.

Devamını Oku

The Game Awards 2019’da yapılan bütün duyurular!

The Game Awards 2019, ödüllerin yanı sıra birçok yeni oyun duyurusuna da sahne oluyor. Gece yapılan şovda 10’dan fazla yeni.

Devamını Oku

Söylentiye göre Horizon Zero Dawn, PC için çıkış yapacak!

Guerilla Games tarafından geliştirilen, Şubat 2017’de PlayStation 4’e özel olarak çıkarılan aksiyon rol yapma oyunu Horizon Zero Dawn, söylentilere göre.

Devamını Oku

Darksiders Genesis için PC sistem gereksinimleri belli oldu!

Dağıtımını THQ Nordic’in yaptığı, Airship Syndicate tarafından geliştirilen Darksiders serisinin 4. oyunu olacak olan Darksiders Genesis için PC gereksinimleri açıklandı..

Devamını Oku

Witcher 3’ü PS4, Xbox One ve PC platformlarında göreceğiz

Geçtiğimiz etkinlikte CD Projekt, Witcher 3’ün PS4, PC ve Xbox One platformlarında boy göstereceğini duyurdu. Witcher hayranlarına herhangi bir platform.

Devamını Oku

GTA V PC versiyonu 14 Nisan’a ertelendi

2015’in en çok beklenen PC oyunlarından biri olan GTA V tekrar ertelendi. İlk başta  çıkış tarihi 27 Ocak olan oyun.

Devamını Oku

GTA V PC versiyonu 2 ay ertelendi

Uzun zamandır beklenen GTA V’in PC versiyonunun çıkış tarihinin, bugün yapılan bir duyuru ile 24 Mart’a ertelendiği açıklandı.

Devamını Oku

GTA5 PC, PS4 ve Xbox One için uyarlanıyor

Büyük bir zevkle oynadığımız GTA serisinden GTA5’i artık PC, PS4 ve Xbox One platformlarında oynayabileceğiz.

Devamını Oku