F.I.S.T.: Epic Games'te Ücretsiz! 5mid AI

F.I.S.T.: Epic Games’te Ücretsiz!

“F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch”, Epic Games Store’da ücretsiz olarak sunuluyor! Bu benzersiz Metroidvania oyunu, oyunculara Rayton adında bir tavşanın, arkadaşını kurtarmak için mekanik düşmanlara karşı verdiği mücadeleyi sunuyor. Oyun, steampunk ve dieselpunk unsurlarını bir araya getirerek dikkat çekici bir atmosfer oluşturuyor.

Oyunun incelemelerine baktığımızda, Metacritic üzerinde PlayStation 5 için 35 eleştirmen incelemesine dayanarak %80’lik bir skor aldığını görüyoruz. Kullanıcılar da oyunu genellikle olumlu bulmuş ve 123 kullanıcı değerlendirmesi sonucunda 7.5 puan almış. Oyun, sadece grafikleri ve oynanışıyla değil, aynı zamanda hikayesiyle de oyuncuları etkiliyor.

Bazı eleştirmenler oyunun “oyuncuları rahat hissettiren” bir Metroidvania oyunu olduğunu belirtiyor. Oyunun kontrolünün rahat, oynanışının parlak ve zorluk seviyesinin ortalama olduğunu söylüyorlar. Diğer eleştirmenler ise oyunun zorlu dövüşleri, detaylı haritası, bulunacak sırlar, uzun kampanyası ve muhteşem görselleriyle öne çıktığını belirtiyor.

Oyun, PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Nintendo Switch ve Xbox Series X dahil olmak üzere birçok platformda mevcut. Eğer Metroidvania türündeki oyunları seviyorsanız, bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz!

Daha fazla benzer fırsat ve haber için www.5mid.com sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın. En güncel oyun haberleri ve fırsatları bir tık ötenizde!

“F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch” oyununu hemen ücretsiz almak için Epic Game Store sayfasını ziyaret edin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir