Nintendo Switch Dünya Çapında Satış Rekorları Kırıyor!

Nintendo mevcut mali yılının ikinci çeyreğine ilişkin sonuçlarını Salı günü açıkladı ve Switch konsolunun 30 Eylül itibarıyla 132,46 milyon adet.

Devamını Oku

F.I.S.T.: Epic Games’te Ücretsiz!

“F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch”, Epic Games Store’da ücretsiz olarak sunuluyor! Bu benzersiz Metroidvania oyunu, oyunculara Rayton adında bir tavşanın,.

Devamını Oku

Epic Games’te Yakında Ücretsiz Olacak Olan ‘Tandem: A Tale of Shadows’ İncelemesi ve Detaylı Oyun Rehberi

“Tandem: A Tale of Shadows” oyunu, çeşitli platformlarda karışık veya ortalama eleştiriler almış bir bulmaca-macera oyunudur. Oyun, PC, Nintendo Switch,.

Devamını Oku

Super Mario Bros Wonder: Yeni Maceralar ve Sürprizlerle Geri Dönüyor!

Super Mario Bros. Wonder, klasik Mario oyunlarına renkli bir geri dönüş yapacak ve bu hafta sonunda Switch’e gelecek. Bu, on.

Devamını Oku

My Friend Pedro ile Aksiyon Dolu Bir Oyun Deneyimi

“My Friend Pedro”, oyunculara unutulmaz bir aksiyon deneyimi sunuyor. Oyunun hikayesi, ana karakterin muz şeklindeki hayali arkadaşı Pedro ile birlikte.

Devamını Oku

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Piyasaya Sürüldü

12 Mayıs 2023 tarihinde resmi olarak piyasaya sürülen The Legend of Zelda serisinin son oyunu “The Legend of Zelda: Tears.

Devamını Oku

Nintendo Switch 15 milyon çevrimiçi aboneye ulaştı

2017 yılında çıkışını yapan ve global pazarda oldukça başarılı bir çizgi izleyen Nintendo Switch, 15 Milyon online aboneye ulaştı.

Devamını Oku

Little Nightmares, çok yakında Android için çıkış yapacak!

Tarsier Studios tarafından geliştirilen Little Nightmares, 28 Nisan 2017’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkmıştı. Daha sonra.

Devamını Oku

Auto Chess 2020’de Switch ve PS4’e geliyor.

Autobattler oyunların ilk örneği olan Auto Chess, Dragonest CEO’sunun Tokyo’da yaptığı açıklamaya göre 2020 senesinde Nintendo Switch’e ve Play Station.

Devamını Oku

Nintendo Switch, 34 milyonun üstünde sattı

Daha önce satışı Japonya pazarında Playstation 4’ü geçmesi beklenen Nintendo Switch, dünya genelinde 34 milyonun üzerinde sattı.

Devamını Oku

Nintendo Switch tanıtıldı

Uzun süredir heyecanla beklenen oyun konsolu Nintendo Switch bugün itibariyle tanıtıldı. Tokyo’daki bir basın toplantısıyla tanıtılan ürün, 300 dolarlık fiyatıyla.

Devamını Oku