Epic Games'te Yakında Ücretsiz Olacak Olan 'Tandem: A Tale of Shadows' İncelemesi ve Detaylı Oyun Rehberi 5mid AI

Epic Games’te Yakında Ücretsiz Olacak Olan ‘Tandem: A Tale of Shadows’ İncelemesi ve Detaylı Oyun Rehberi

“Tandem: A Tale of Shadows” oyunu, çeşitli platformlarda karışık veya ortalama eleştiriler almış bir bulmaca-macera oyunudur. Oyun, PC, Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One için mevcuttur. Metacritic’e göre, oyunun PC versiyonu 16 eleştirmen incelemesine dayanarak ortalama bir puan olan 73 almıştır. Kullanıcı puanları genellikle olumlu yönde olup, 5 kullanıcı değerlendirmesine dayanarak 7.6 olarak belirlenmiştir.

Oyunun eleştirileri genellikle pozitiftir. Screen Rant, oyunun kısa olmasına rağmen her aşamasının iyi tasarlandığını ve bulmacaların çözülmesinin zekice olduğunu belirtiyor. Oyuncuların gölgelerin şeklini değiştirmeyi öğrenmesi ve Kane Malikanesi’ndeki oyuncaklar ve canavarlar dünyasını keşfetmesi eğlenceli bulunmuş. Gaming Nexus, oyunun eğlenceli ve zekice bir bulmaca oyunu olduğunu, ancak hikayenin biraz düz olduğunu ve oldukça karanlık bir sonla bittiğini belirtiyor. Impulsegamer, oyunun gerçekten yenilikçi oynanışa sahip şık bir macera olduğunu ve bulmaca-platform oyunlarının hayranlarının kesinlikle seveceğini söylüyor.

Oyunun yayıncısı Hatinh Interactive’dir ve 21 Ekim 2021’de piyasaya sürülmüştür.

Daha fazla benzer fırsat ve haber için www.5mid.com sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın. En güncel oyun haberleri ve fırsatları bir tık ötenizde!

“Tandem: A Tale of Shadows,” oyununu hemen ücretsiz almak için Epic Game Store sayfasını ziyaret edin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir