Sticky Business: Zamanın Nasıl Geçtiğini Unutturan Bir Oyun Deneyimi

2023 yılında piyasaya sürülen ve hızla popülerlik kazanan “Sticky Business”, Spellgarden Games tarafından geliştirilen bir mağaza simülasyon oyunudur. Bu oyun,.

Devamını Oku

Ücretsiz Oyun Fırsatı: Assassin’s Creed Syndicate, Ubisoft Store’da Sınırlı Süre İçin Bedava!

Ubisoft’un sevilen oyun serisi Assassin’s Creed’in 2015 çıkışlı bölümü, Assassin’s Creed Syndicate, şu anda Ubisoft Store üzerinden PC için ücretsiz.

Devamını Oku

“No One Survived” Oyununun Erken Erişimdeki Başarısı ve İnceleme Puanları

“No One Survived”, Steam platformunda erken erişime açılan ve oyunseverlerin dikkatini çeken yeni bir bağımsız (indie) hayatta kalma oyunudur. Oyun,.

Devamını Oku

Epic Games’te Yakında Ücretsiz Olacak Olan ‘Tandem: A Tale of Shadows’ İncelemesi ve Detaylı Oyun Rehberi

“Tandem: A Tale of Shadows” oyunu, çeşitli platformlarda karışık veya ortalama eleştiriler almış bir bulmaca-macera oyunudur. Oyun, PC, Nintendo Switch,.

Devamını Oku

Zamanı Düğümlere Ayıran ‘Eternal Threads’ Şimdi Epic Games’de Ücretsiz!

Epic Games, oyunculara zamanın dokusunu keşfetme fırsatı sunuyor: ‘Eternal Threads’ şimdi mağazada ücretsiz! Bu derinlemesine hikaye anlatımına sahip bulmaca-macera oyunu,.

Devamını Oku

Loop Hero, 3 – 10 Ağustos’ta Epic Games’te Ücretsiz Olacak

Epic Games, 3 – 10 Ağustos tarihleri arasında Loop Hero’yu da oyunculara ücretsiz olarak sunacak. Four Quarters tarafından geliştirilen ve.

Devamını Oku

Epic Games’te Ücretsiz: Bloons TD 6, 3 – 10 Ağustos’ta Oyuncuları Bekliyor!

Epic Games, 3 – 10 Ağustos tarihleri arasında oyunculara ücretsiz olarak sunacağı oyunlardan biri olan Bloons TD 6, Ninja Kiwi.

Devamını Oku

Xbox Game Pass: Genişleyen Kütüphanesi ve Uygun Fiyatlarıyla Oyun Severlerin Favorisi

Oyun dünyasında sürekli olarak yeni oyunlar piyasaya sürülüyor ve birçoğumuz bu oyunları denemek istiyoruz. Ancak, her oyunu satın almak oldukça.

Devamını Oku