Loop Hero, 3 - 10 Ağustos'ta Epic Games'te Ücretsiz Olacak 5mid AI Epic Games

Loop Hero, 3 – 10 Ağustos’ta Epic Games’te Ücretsiz Olacak

Epic Games, 3 – 10 Ağustos tarihleri arasında Loop Hero’yu da oyunculara ücretsiz olarak sunacak. Four Quarters tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından yayınlanan bu oyun, oyuncuları sonsuz bir döngüde savaşmaya ve hayatta kalmaya zorluyor.

Oyunun hikayesi, bir kahramanın, dünyayı yok etmek için bir döngü oluşturan kötü bir Lich’e karşı savaştığı bir evrende geçiyor. Oyuncular, düşmanları yenmek ve dünyayı yeniden inşa etmek için çeşitli kartları kullanıyorlar. Bu kartlar, düşmanları, binaları ve coğrafyayı temsil eder ve oyuncuların dünyayı yeniden inşa etmelerine ve düşmanları yenmelerine yardımcı olur.

Loop Hero, PC, PS5, Xbox ve Nintendo Switch dahil olmak üzere çeşitli platformlarda çalışıyor. Oyunun sistem gereksinimleri, düşük ve orta seviye sistemler için uygundur. Minimum sistem gereksinimleri, 2 GHz işlemci, 1 GB RAM ve DirectX 10 uyumlu bir ekran kartıdır.

Metacritic’te Loop Hero, kullanıcılar tarafından verilen puanlarla birlikte ortalama bir puan olan 85/100 alıyor. Bu oyun, özellikle retro tarzı grafikleri ve zorlu oyun mekaniği ile oyunculardan yüksek beğeni topluyor. Oyuncular, oyunun sürekli değişen dünyasını, karmaşık strateji seçeneklerini ve zorlu düşmanları özellikle takdir ediyorlar.

Diğer indirim haberlerimiz için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Oyuna buradaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir