Ghostrunner Şimdi Epic Games Store’da Ücretsiz!

Ghostrunner, kıyamet sonrası bir dünya teması ile siberpunk estetiğini harmanlayan, nefes kesici hızda ilerleyen birinci şahıs platform oyunudur. Epic Games.

Devamını Oku

Epic Games’in Beşinci Ücretsiz Oyunu: Ghostwire: Tokyo

Epic Games, oyunseverlere yönelik düzenlediği kampanyalarla sıkça gündeme geliyor. Epic Games Launcher, zaman zaman özellikle de yılbaşı gibi özel dönemlerde.

Devamını Oku

Epic Games’in Dördüncü Ücretsiz Oyunu: Fallout 3: GOTY

Epic Games, oyunseverlere yönelik düzenlediği kampanyalarla sıkça gündeme geliyor. Epic Games Launcher, zaman zaman özellikle de yılbaşı gibi özel dönemlerde.

Devamını Oku

Ücretsiz Oyun Fırsatı: Assassin’s Creed Syndicate, Ubisoft Store’da Sınırlı Süre İçin Bedava!

Ubisoft’un sevilen oyun serisi Assassin’s Creed’in 2015 çıkışlı bölümü, Assassin’s Creed Syndicate, şu anda Ubisoft Store üzerinden PC için ücretsiz.

Devamını Oku

F.I.S.T.: Epic Games’te Ücretsiz!

“F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch”, Epic Games Store’da ücretsiz olarak sunuluyor! Bu benzersiz Metroidvania oyunu, oyunculara Rayton adında bir tavşanın,.

Devamını Oku

Epic Games’te Yakında Ücretsiz Olacak Olan ‘Tandem: A Tale of Shadows’ İncelemesi ve Detaylı Oyun Rehberi

“Tandem: A Tale of Shadows” oyunu, çeşitli platformlarda karışık veya ortalama eleştiriler almış bir bulmaca-macera oyunudur. Oyun, PC, Nintendo Switch,.

Devamını Oku

Zamanı Düğümlere Ayıran ‘Eternal Threads’ Şimdi Epic Games’de Ücretsiz!

Epic Games, oyunculara zamanın dokusunu keşfetme fırsatı sunuyor: ‘Eternal Threads’ şimdi mağazada ücretsiz! Bu derinlemesine hikaye anlatımına sahip bulmaca-macera oyunu,.

Devamını Oku

Epic Games, Korku Oyunu ‘The Evil Within’ı Ücretsiz Sunuyor!

“The Evil Within,” bilinen Japon oyun yapımcısı Shinji Mikami tarafından yönetilen ve Tango Gameworks tarafından geliştirilen bir korku hayatta kalma.

Devamını Oku

Epic Game Store’da “Model Builder” Fırsatı!

Son dönemin popüler simülasyon oyunlarından “Model Builder” ile model yapımının eşsiz dünyasına adım atın. Bu oyun, oyuncularına uçak, tank, gemi.

Devamını Oku

Loop Hero, 3 – 10 Ağustos’ta Epic Games’te Ücretsiz Olacak

Epic Games, 3 – 10 Ağustos tarihleri arasında Loop Hero’yu da oyunculara ücretsiz olarak sunacak. Four Quarters tarafından geliştirilen ve.

Devamını Oku

Epic Games Store’da Murder by Numbers Fırsatı: 27 Temmuz’a Kadar Ücretsiz!

Epic Games Store, oyun severlere bir kez daha büyük bir sürpriz yapıyor. 27 Temmuz’a kadar, Murder by Numbers oyununu tamamen.

Devamını Oku

Epic Games Store’da The Elder Scrolls Online Fırsatı: 27 Temmuz’a Kadar Ücretsiz!

Epic Games Store, oyun severler için heyecan verici bir duyuru yaptı. 27 Temmuz’a kadar, The Elder Scrolls Online tamamen ücretsiz!.

Devamını Oku

DEATH STRANDING Epic Games’de Ücretsiz Olarak Sunuluyor!

Efsanevi Oyunu Hemen Almak İçin Epic Store Sayfasını Ziyaret Edin! Death Stranding, Hideo Kojima tarafından geliştirilen ve Kojima Productions tarafından.

Devamını Oku

Epic Games 30 Aralık ücretsiz oyunu ne?

Dijital Video oyunları dağıtmasıyla popülerleşen Epic Games Aralık ayı boyunca 15 adet ücretsiz oyun dağıtacağını duyurdu. Birçok kullanıcı tarafından hangi.

Devamını Oku

Amazon Prime Yılbaşı Ücretsiz Oyunları

Her ay birbirinden farklı oyunlar ve oyun içi ödüller sağlayan Amazon yeni yılda kullanıcılarını unutmadı. Amazon, Prime Gaming aboneleri için.

Devamını Oku