Super Mario Bros Wonder: Yeni Maceralar ve Sürprizlerle Geri Dönüyor! 5mid AI

Super Mario Bros Wonder: Yeni Maceralar ve Sürprizlerle Geri Dönüyor!

Super Mario Bros. Wonder, klasik Mario oyunlarına renkli bir geri dönüş yapacak ve bu hafta sonunda Switch’e gelecek. Bu, on yılı aşkın bir süredir franchise’daki ilk 2D oyun ve modern çağda Mario’nun ne olabileceğine dair tam bir yeniden düşünme. Oyun, eski oyunların klasik tasarımını yeni oyun mekanikleriyle birleştiriyor.

Haziran 2023’te Nintendo Direct sırasında duyurulan Super Mario Bros. Wonder, önümüzdeki birkaç ay içinde Switch’e gelecek diğer birçok heyecanla beklenen oyunlara katılıyor. Yeni Super Mario Bros. girişi renkli, bol miktarda power-up içeriyor ve yakında çıkacak. Oyun, Flower Kingdom’da geçiyor ve Bowser, Wonder Flower’ın gücünü ele geçirip kötülük yapmaya başlıyor. Mario ve ekibi bir kez daha Bowser’ı durdurmak zorunda.

Oyun, Wonder Flowers adında yeni bir özellikten kaynaklanan yaratıcı bir katman içeriyor. Bu çiçekler, Flower Kingdom etrafındaki gerçekliği yeniden yazabilir. Oyunda grafikler, Switch’in sınırlarını zorluyor gibi görünüyor ve bu renkli gezinti, bir Mario oyununda şimdiye kadar görülen en ayrıntılı ortamlara ve karakter tasarımlarına sahip.

Elephant Mario, interneti fırtınaya sokan bir güçlendirme. Elephant Mario ayrıca ekstra güçlüdür ve kolayca blokların içinden geçebilir, düşmanlara su püskürtebilir. Oyun, çok oyunculu desteği de içeriyor ve oyuncuların yardımcı olmaları için teşvikler içeriyor.

Super Mario Bros. Wonder, 20 Ekim’de Nintendo Switch için çıkacak ve oyunun hem fiziksel hem de dijital sürümleri için ön siparişler zaten mevcut. Oyunun fiziksel kopyaları çeşitli perakendecilerden ön sipariş edilebilir ve sınırlı sayıda bir Nintendo Switch sürümü bile mevcut.

Oyun dünyasından haberdar olmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir