The End is Nigh İncelemesi: Zorlu Bir Macera

The End is Nigh” oyunu, platform oyunları arasında kendine özgü bir yer edinmiş durumda. Yapımcısı Edmund McMillen ve Tyler Glaiel.

Devamını Oku

My Friend Pedro ile Aksiyon Dolu Bir Oyun Deneyimi

“My Friend Pedro”, oyunculara unutulmaz bir aksiyon deneyimi sunuyor. Oyunun hikayesi, ana karakterin muz şeklindeki hayali arkadaşı Pedro ile birlikte.

Devamını Oku

Diablo 4 Beta Erken Erişim KFC Tarafından Sunuluyor

Diablo 4 erken erişime hızlı bir giriş yapmak istiyorsanız, şaşırtıcı bir şekilde KFC size yardımcı olabilir. Arcade dolapları ve basit.

Devamını Oku

PlayStation Essentials’a Mart Ayında Gelecek Oyunlar

Mart ayı boyunca PlayStation Essentials’a gelecek üç heyecan verici oyun duyuruldu! Bu oyunlar arasında Battlefield 2042, Minecraft Dungeons ve Code.

Devamını Oku

Sony CES 2022’de 30 Milyondan Fazla PS5 Sattığını Açıkladı

Sony CES 2023 tanıtımında yapılan açıklamada, 2022 yılının Aralık ayının PS5 satışları için şimdiye kadarki en iyi ay olduğunu duyuruldu..

Devamını Oku

PlayStation Plus, 4.900TL Değerinde Oyun Dağıtıyor!

PlayStation Plus yılın son günlerinde aboneleri için güzel bir fırsat hazırladığını söyleyebiliriz. Oyuncuların genelde çevrimiçi modlara ve özel içerikleri kullanmasını.

Devamını Oku

TOSFED, iki yeni espor turnuvası düzenleyecek!

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu, RedBull ana sponsorluğunda düzenlenecek TOSFED Dijital Pist Şampiyonası ve TOSFED Dijital Ralli Şampiyonası adında iki yeni.

Devamını Oku

Horizon: Zero Dawn bilgisayar oyunu hakkında ne biliyoruz

Uzun süre dolaşan söylentiler, yerini mutlu edici bir açıklamaya bıraktı. Horizon: Zero Dawn oyununu PS4’ten sonra bilgisayara da geleceği de.

Devamını Oku

Apex Legends, en çok indirilen ücretsiz oyun oldu

Sony tarafından yapılan açıklamada Apex Legends, PlayStation üzerinde geçen yıl boyunca en çok indirilen ücretsiz oyun oldu.

Devamını Oku

Sony, PS5 logosunu ve konsolda bulunacak bazı özellikleri duyurdu!

2020 yılının sonlarına doğru piyasaya sürülmesi beklenen PlayStation 5 detayları, çıkış tarihi yaklaştıkça artıyor. Dün ABD’nin Las Vegas şehrinde başlayan.

Devamını Oku

The Game Awards 2019’da yapılan bütün duyurular!

The Game Awards 2019, ödüllerin yanı sıra birçok yeni oyun duyurusuna da sahne oluyor. Gece yapılan şovda 10’dan fazla yeni.

Devamını Oku

Söylentiye göre Horizon Zero Dawn, PC için çıkış yapacak!

Guerilla Games tarafından geliştirilen, Şubat 2017’de PlayStation 4’e özel olarak çıkarılan aksiyon rol yapma oyunu Horizon Zero Dawn, söylentilere göre.

Devamını Oku

Auto Chess 2020’de Switch ve PS4’e geliyor.

Autobattler oyunların ilk örneği olan Auto Chess, Dragonest CEO’sunun Tokyo’da yaptığı açıklamaya göre 2020 senesinde Nintendo Switch’e ve Play Station.

Devamını Oku

Paragon ücretsiz beta 26-30 Mayıs’ta

MOBA dünyasına iddialı bir giriş yapan Paragon’un herkese açık olacak ücretsiz beta tarihi açıklandı.

Devamını Oku

PS4 oyunları, PlayStation VR’da oynanabilecek

Sony, Playstation VR’ın kendine özel oyunlarının yanında PS4 için çıkmış bütün oyunları sanal bir odada ve dev bir ekranda oynayabileceğimizi.

Devamını Oku

The Last Guardian sonunda çıkıyor

SCE Japan Studio tarafından geliştirilen The Last Guardian, 2016’da Playstation 4 için çıkartılacak.

Devamını Oku