ANNO: Mutationem: Cyberpunk Dünyasına Yolculuk

ANNO: Mutationem ile Neon Şehirlerinde Macera ve Aksiyon ANNO: Mutationem bizi neon ışıklarla aydınlanan, karmaşık ve tehlikeli bir cyberpunk dünyasına.

Devamını Oku

Backpack Battles: Çantanızı Hazırlayın ve Otomatik PvP Savaşlarına Katılın

Backpack Battles ile Envanterinizi Yönetin, Güçlü Ekipmanlarla Diğer Oyunculara Karşı Savaşın Backpack Battles, oyuncuları envanter yönetimi ve otomatik PvP savaşlarına.

Devamını Oku

Gizemli Büyülerle Dolu Bir Macera! Black Book, 17-24 Ağustos Arasında Ücretsiz!

Oyunun Hikayesi (Black Book): Black Book, Slav mitolojisine dayanan bir rol yapma oyunudur ve oyuncuları 19. yüzyıl Rus kırsalına taşıyan.

Devamını Oku

Dragon Age: Inquisition, %88 indirimle Steam’de indirimde.

Başyapıt Rol Yapma Oyunu Dragon Age: Inquisition, Yenilenmiş Versiyonuyla Geri Dönüyor! Heyecanla beklenen haber sonunda geldi! BioWare stüdyosunun büyüleyici dünyasına.

Devamını Oku

Blizzard Diablo 4 Açılış Sinematiği Görüntülerini Paylaştı

Blizzard, bu yılın sonlarına doğru piyasaya sürülmesinden önce Diablo 4 açılış sinematiği görüntürlerini yayınladı. Blizzard’ın nihayet oyunun açık beta tarihini açıklamasıyla.

Devamını Oku

Hogwarts Legacy içerisinde Quidditch var mı?

Oyunda savaş, keşif ve bulmaca çözme gibi kapsamlı içerikler yer almaktadır. Hogwarts Legacy içerisinde Quidditch, Harry Potter kitaplarındaki popüler bir.

Devamını Oku

2023 Yılında Yayınlaması Planlanan Oyunlar Listesi

2023 yılında yayınlanacak oyunlar bol seçenekli bir yıl olacağına işaret ediyor. 2023’de yayınlanacak birçok oyun, oyuncular tarafından merakla bekleniyor. Ancak.

Devamını Oku

Oyun 101: JRPG Nedir?

Oyun dünyasında kullanılan bazı terimleri açıklayıp oyunların mekaniklerine, hikaye anlatımlarına ve iç dünyalarına değineceğimiz bu serimizin ikinci konuğu JRPG olacak..

Devamını Oku

The Witcher 3, Steam üzerinden 50 milyon dolar gelire ulaştı

Birçok oyuncu tarafından gelmiş geçmiş en iyi RPG oyunları arasında değerlendirilen Witcher 3, başarıya doymuyor. Çıkışından 5 yıl geçmiş bile.

Devamını Oku

Gelmiş geçmiş en iyi 10 RPG oyunu

Günümüze kadar oyun dünyasından bilgisayarlarımızı süslemiş birçok RPG (rol-yapma) oyunu geçti. İçlerinde unutamadığımız ve oynamaktan inanılmaz zevk aldıklarımız oldu ancak günümüze.

Devamını Oku