Riot Games, Siber Saldırıya Uğradığını Açıkladı!

Riot Games, League of Legends ve Teamfight Tactics kaynak kodlarının bilgisayar korsanları tarafından ele geçirildiğini açıkladı. Şirket yaptığı yazılı açıklama.

Devamını Oku

Teamfight Tactics: Galaksiler Şampiyonası duyuruldu

Riot Games, Teamfight Tactics oyun modu için düzenleyeceği yeni Galaksiler Şampiyonası etkinliğini sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu.

Devamını Oku

Teamfight Tactics 10.1 güncellenmesi yayımlandı!

2020 yılının ilk Teamfight Tactics güncellemesi Riot Games tarafından yayımladı. Her güncellemeden alıştığımız gibi, bu güncelleme de dengeleme ayarları bulunuyor..

Devamını Oku

Taktik Savaşları 9.23 Güncellemesi için en iyi kompozisyonlar

9.23 Güncellemesi’nden sonra bir Reddit kullanıcısı Challanger seviyesindeki oyuncuların kompozisyonlarını derleyerek bir liste oluşturdu. Listeden 3 adet güçlü kompozisyonu sizler.

Devamını Oku

Monster TFT turnuvası Türkiye’nin en iyisini belirliyor

Taktik Savaşlarında beta sona erdikten sonra Elementlerin Yükselişi setini oyunculara sunan Riot Games, bu seti Monster TFT turnuvası ile kutluyor..

Devamını Oku

Godsent, The Final Tribe ile güçlerini birleştirdi

CS:GO organizasyonu Godsent, yapılan açıklamaya göre The Final Tribe ile güçlerini birleştirdi ve League of Legends, Hearthstone, Dota 2 takımları.

Devamını Oku

Fujitora, Beşiktaş Esports’a transfer oldu

Son olarak Royal Youth forması giyen Hearthstone ve Taktik Savaşları oyuncusu Fujitora, Beşiktaş Esports’a transfer oldu.

Devamını Oku

Taktik Savaşları Türkiye sunucusuna geliyor

Çıktığı günden bu yana Twitch’i kasıp kavuran League of Legends‘in yeni oyun modu Taktik Savaşları, 9.13 yamasıyla PBE sunucusundan çıkıp.

Devamını Oku