Cloak: “Tfue ile hâlâ kardeşiz, Fornite World Cup’ı kazanacağız”

En iyi iki Fortnite: Battle Royale oyuncusu ‘Tfue’ ve ‘cloak’, dünyanın en büyük espor turnuvası Fortnite World Cup’ta da birlikte.

Devamını Oku

FaZe Clan, Tfue’nun kontratını yayınlayacak

Tfue’nun, FaZe Clan ile yaptığı ‘ağır’ kontratın şartları yüzünden takımı dava edeceğinin haberini gündeme öyle hür düştü ki, birkaç gündür.

Devamını Oku

FaZe Banks: “Seni asla affetmeyeceğim Tfue!”

Ricky ‘FaZe Banks’ Banks, Tfue’nun organizasyonu dava ettiği haberlerinin yayılmasından sonra Twitter’dan bir açıklama yapmıştı. Ünlü vlogger bugün de Youtube’dan.

Devamını Oku

Tfue, Faze Clan’ı ‘ağır’ kontrat üzerinden dava ediyor

FaZe Clan’ın Fortnite oyuncusu ve aynı zamanda Twitch yayıncısı Turner ‘Tfue‘ Tenney, kazancının yüzde 80’inini takımın aldığını söyleyerek, bu ‘ağır’.

Devamını Oku

Dünyanın en popüler esporcuları Fortnite’ın yıldızları oldu

Twitter’da oyunlar hakkında içerik yazarlığı yapan Rishi Chadha adlı kullanıcı, yaptığı araştırmaya göre, 2019’da hakkında en çok konuşulan esporcular Fortnite’ın.

Devamını Oku

Dr Disrespect: “Tfue şu an Twitch’teki favori yayıncılarımdan biri”

Twitch’in doktoru ve öfkenin vücut bulmuş hâli Dr Disrespect, Tfue’nun şu an için Twitch’teki favori yayıncılarından biri olduğunu söyledi. Tfue,.

Devamını Oku

Tfue, Fortnite World Cup 2019’a gitmeye hak kazandı

Şu an için dünyanın en popüler Fornite: Battle Royale oyuncusu olarak gösterilen Tfue, Fortnite World Cup‘a gitmeye hak kazandı. Tfue:.

Devamını Oku

Tfue: Fortnite Battle Royale’in yeni bir haritaya ihtiyacı var

FaZe Clan‘ın Fornite Battle Royale oyuncusu Tfue, oyunun yeni bir haritaya ihtiyacı olduğunu söyledi. Her sezon geçişinde harita üzerinde değişikliklere.

Devamını Oku

Shroud, Apex Legends’tan sonra PUBG’yi de mi bırakıyor?

Kanadalı ünlü Twitch yayıncısı Shroud, bir süre önce Apex Legends‘i sonsuza dek bıraktığını söylemiş ve PUGB‘ye geçmişti. Oyuncu şimdi de.

Devamını Oku

Dr Disrespect, “Karlar Ülkesi”nin şarkısını Fortnite’a uyarladı

Dr Disrespect, Fortnite ile kendi tarzında uğraşmaya devam ediyor. Oyuncu bu sefer de “Karlar Ülkesi” (Frozen) filminin şarkısını oyun için.

Devamını Oku

Tfue’dan sonra Cloak da Epic Games’i eleştirmeye başladı

FaZe Clan’ın ünlü Fortnite oyuncuları Tfue ve Cloak, Twitch üzerinden yaptıkları yayında adeta Epic Games’i yerden yere vurmaya başladılar. Fortnite.

Devamını Oku

Dr Disrespect, Epic Games’i yerden yere vurmaya devam ediyor

Dr Disrespect bir kez daha Epic Games’i yerden yere vurdu. Fortnite World Cup elemeleri sırasında ünlü yayıncı şirketten “gereğinden fazla.

Devamını Oku

Tfue, Fortnite World Cup’tan sonra turnuvalara katılmayacak

FaZe Clan’ın ünlü oyuncusu Turner ‘Tfue’ Tenney, Twitch üzerinden yaptığı bir yayın sırasında, Fortnite World Cup’un kendisi için son rekabetçi.

Devamını Oku

Fortnite turnuvalarından en çok para kazanan 20 oyuncu

Fortnite World Cup elemeleri 13 Nisan’da başlıyor. Turnuvada toplam 30 milyon dolar dağıtılacak. Ama öncesinde gelin hep beraber bu oyundan.

Devamını Oku

Vivid ve Poach Fortnite Summer Skirmish’i kazandı

Vivid ve Poach, beşinci haftada Fortnite Summer Skirmish ikili mücadelelerde birinci olmayı başarıp 75.000 doların sahibi oldu.

Devamını Oku

Vivid ikinci defa Fortnite Summer Skirmish’i kazandı

Fortnite Summer Skirmish’in 4. hafta ilk yarısının kazananı Vivid oldu.

Devamını Oku