Türkiye Paris 2024 Olimpiyat Kadrosu

Türkiye Paris 2024 Olimpiyat Kadrosu Açıklandı: 102 Milli Sporcu Yarışacak Paris 2024 Yaz Olimpiyatları için heyecan dorukta! Türkiye Paris 2024.

Devamını Oku

Yurt Dışı Çıkış Harcı Ne Kadar Oldu?

Yurt Dışı Çıkış Harcı Ne Kadar Oldu? Yurt dışı seyahat planları yapanlar için önemli bir konu olan yurt dışı çıkış.

Devamını Oku

Euro 2024: Türkiye, Çekya Karşısında Galip Geldi GRUPLARDAYIZ!

Euro 2024: Türkiye, Çekya Karşısında Galip Geldi GRUPLARDAYIZ! Euro 2024 Nedir? Euro 2024, Avrupa Futbol Şampiyonası’nın 17. turnuvasıdır ve UEFA.

Devamını Oku

Google’ın Gemini Mobil Uygulaması Türkiye’ye Açıldı

Google’ın Gemini Mobil Uygulaması Türkiye’ye Açıldı Google’ın yapay zeka modeli Gemini, artık Türkçe olarak mobil uygulama aracılığıyla Türkiye’deki kullanıcıların hizmetinde.

Devamını Oku

Euro 2024: Türkiye, Portekiz Karşısında Yenildi

Euro 2024: Türkiye, Portekiz Karşısında Yenildi Euro 2024 Nedir? Euro 2024, Avrupa Futbol Şampiyonası’nın 17. turnuvasıdır ve UEFA tarafından düzenlenir..

Devamını Oku

Euro 2024: Türkiye Gürcistan Karşısında Galibiyetle Başladı

Euro 2024 Nedir? Euro 2024, Avrupa Futbol Şampiyonası’nın 17. turnuvası olarak, Avrupa’nın en prestijli futbol etkinliklerinden biridir. UEFA tarafından düzenlenen.

Devamını Oku

Yunan Adalarına Nereden Gidilir? Yunan Adalarına Vizesiz Gidiliyor mu?

Yunan Adalarına Vizesiz Gidiliyor mu? Yunan adalarına vizesiz gidiliyor mu? Türkiye’den Yunan Adalarına vizesiz seyahat dönemi başladı. Bu yeni uygulama,.

Devamını Oku

Ayvalık’ta Nerelere Gidilir?

Ayvalık’ta Nerelere Gidilir? Ayvalık’ta nerelere gidilir sorusunun cevabı, zengin tarihi dokusu, muhteşem plajları ve büyüleyici manzaralarıyla oldukça geniş bir yelpazeye.

Devamını Oku

KFC Türkiye’den Çekiliyor mu? Türkiye’de Kapanacak mı?

KFC Türkiye’den Çekiliyor mu? Türkiye’de Kapanacak mı? Yum! Brands’in 2023 mali raporu, KFC Türkiye ve Pizza Hut’ın satışlarında bir düşüş.

Devamını Oku

2024 Paris Olimpiyatları’nın Şampiyonu Türkiye!

Paris 2024 Olimpiyat Oyunları için geri sayım devam ederken, şehir 26 Temmuz – 11 Ağustos 2024 tarihleri arasında dünya genelinden.

Devamını Oku

Türkiye’de 2024 Futbol Sezonunun Unutulmaz Anları

Mehmet Demirkol’un dediği gibi, “Futbol tarihinde olmuş büyük olayların herhalde %90’ı bu sezon oldu.” Bu sezon Türkiye futbolunda yaşananlar, adeta.

Devamını Oku

Cepten İlk “Alo” Üzerinden 30 Yıl Geçti: Türkiye’nin Telekomünikasyon Yolculuğu

Cepten İlk “Alo” Üzerinden 30 Yıl Geçti: Türkiye’nin Telekomünikasyon Yolculuğu Türkiye’nin telekomünikasyon sektörü, 23 Şubat 1994 tarihinde dönemin Başbakanı Tansu.

Devamını Oku

Türkiye’de En Çok Kullanılan Dijital Platform Hangisi?

Türkiye’de En Çok Kullanılan Dijital Platform Hangisi? Türkiye’de en çok kullanılan dijital platform hangisi belli oldu. 2023 Yılında Türkiye’nin En.

Devamını Oku

Apple Vision Pro Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

Apple Vision Pro Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek? Apple Vision Pro Türkiye’ye ne zaman gelecek? Son zamanlarda teknoloji meraklılarının en çok.

Devamını Oku

Türkiye Uzay Ajansı | TUA Nedir? | Kaç Kişiden Oluşur?

Türkiye Uzay Ajansı Nedir? Türkiye Uzay Ajansı (TUA), Türkiye’nin uzay faaliyetlerini yönetmek ve koordine etmek amacıyla 2018 yılında kurulmuştur. Ajans,.

Devamını Oku

Playofflar Öncesi Son İki Hafta

League of Legends Şampiyonluk İşte League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde son iki hafta öncesindeki puan durumu: Sıra Takım Galibiyet –.

Devamını Oku