Türkiye’de 2024 Futbol Sezonunun Unutulmaz Anları

Mehmet Demirkol’un dediği gibi, “Futbol tarihinde olmuş büyük olayların herhalde %90’ı bu sezon oldu.” Bu sezon Türkiye futbolunda yaşananlar, adeta.

Devamını Oku

Cepten İlk “Alo” Üzerinden 30 Yıl Geçti: Türkiye’nin Telekomünikasyon Yolculuğu

Cepten İlk “Alo” Üzerinden 30 Yıl Geçti: Türkiye’nin Telekomünikasyon Yolculuğu Türkiye’nin telekomünikasyon sektörü, 23 Şubat 1994 tarihinde dönemin Başbakanı Tansu.

Devamını Oku

Türkiye’de En Çok Kullanılan Dijital Platform Hangisi?

Türkiye’de En Çok Kullanılan Dijital Platform Hangisi? Türkiye’de en çok kullanılan dijital platform hangisi belli oldu. 2023 Yılında Türkiye’nin En.

Devamını Oku

Apple Vision Pro Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

Apple Vision Pro Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek? Apple Vision Pro Türkiye’ye ne zaman gelecek? Son zamanlarda teknoloji meraklılarının en çok.

Devamını Oku

Türkiye Uzay Ajansı | TUA Nedir? | Kaç Kişiden Oluşur?

Türkiye Uzay Ajansı Nedir? Türkiye Uzay Ajansı (TUA), Türkiye’nin uzay faaliyetlerini yönetmek ve koordine etmek amacıyla 2018 yılında kurulmuştur. Ajans,.

Devamını Oku

Playofflar Öncesi Son İki Hafta

League of Legends Şampiyonluk İşte League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde son iki hafta öncesindeki puan durumu: Sıra Takım Galibiyet –.

Devamını Oku

FRC – FIRST Championship 2023’de Temsilcilerimizin Sonuçları

FRC yani FIRST Championship 2023'de Dünya Şampiyonası sonuçlandı. Daha önceki yazılarımızda bahsettiğimiz; Bosphorus Regional, İstanbul Regional ve Haliç Regional'de ülkemizde.

Devamını Oku

Geçmiş Olsun Türkiye

6 Şubat 2023’te Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.4 ve 7.5 (ML) büyüklüğünde iki deprem ülkemizi ve bizleri yasa boğdu. Deprem, Türkiye.

Devamını Oku

Türkiye Millî NBA 2K23 Takımı eFIBA Avrupa Şampiyonu Oldu!

eFIBA Avrupa Şampiyonası finalinde Fransa’ya karşı oynanan 3 karşılaşmanın sonunda 2-1 mağlup eden milli takımımız Avrupa Şampiyonu oldu. 𝗛𝗘𝗥𝗘 𝗜𝗦 𝗢𝗨𝗥.

Devamını Oku

Son Şampiyon Türkiye eFIBA Sezon 1’e 5’te 5 ile Başladı!

Bu zamana kadar resmi olarak 2 defa düzenlenen FIBA Avrupa Şampiyonası’nın ikisinde de şampiyon olmayı başarmış milli takımımız yeniden parkeye.

Devamını Oku

Riot Games Türkiye, Nimo TV ile anlaşma imzaladı

Riot Games Türkiye, Çin’in büyük yayın tekelinin bünyesinde faaliyet gösteren Nimo TV ile yayın ortaklığı anlaşması imzaladı.

Devamını Oku

LoLespor, Dumbledoge olayı hakkındaki inceleme kararını açıkladı

Lolespor, geçtiğimiz aylarda Dumledoge’un açıklamaları üzerine başlattığı inceleme hakkında bir açıklama yayınladı.

Devamını Oku

Türkiye sunucusundaki teslim olma oranı oldukça düşük

League of Graphs istatistiklerine göre Türkiye sunucusundaki oyuncular teslim olmaya pek sıcak bakmıyor.

Devamını Oku

Espor Zirvesi 2019 için geri sayım başladı!

Turkuvaz Dergi Grubu’nun ekonomi dünyasına yön veren dergileri Para ve Forbes tarafından düzenlenen Espor Zirvesi, 11 Ekim 2019 Cuma günü.

Devamını Oku

PUBG CUP 2019 turnuvasında kazanan Türkiye oldu

PUBG CUP Türkiye – Yunanistan karşılaşmasından Türk ekibi SimplySimple galip çıktı ve böylece Yunanları bu hafta bir başka turnuvada daha.

Devamını Oku

PUBG GLL turnuvasında TÜRKİYE Avrupa şampiyonu oldu

PUBG GLL Nations Royale turnuvası finalinde Türkiye, Yunanistan&Güney Kıbrıs’a haritayı dar etti ve Avrupa şampiyonu oldu. Her alanda yenmeye alışık.

Devamını Oku