League of Legends Dünya Şampiyonası Çeyrek Final Heyecanı Başlıyor!

League of Legends’ın en prestijli turnuvası olan Dünya Şampiyonası’nda çeyrek final heyecanı kapıda! Turnuva boyunca yaşanan büyük sürprizler, G2 Esports,.

Devamını Oku

Protality Season 6 Upper Bracket İkinci Gün Sonuçları!

Türkiye’nin en büyük PUBG etkinliklerinden olan  ve bu sezonla beraber 8. kez yapılan Protality’de Upper Bracket heyecanı devam ediyor! Türkiye’nin.

Devamını Oku

SMF Clan ve Protality Elemelerinde Hile İddaları

Protality Season 6 Açık Elemeler A Grubu, deprem sebebiyle 24.02.2023’e ertelenmişti fakat o akşam yaşananlar sıradan bir Açık Eleme süreci.

Devamını Oku

2020 Worlds Şampiyonası, Şanghay’da gerçekleşecek

2020 Worlds Şampiyonası’nın, Çin’in Şanghay kentinde gerçekleşeceği kesinleşti. Turnuva 25 Eylül’de başlayıp 31 Ekim’de sona erecek.

Devamını Oku

Red Bull M.E.O. finali İstanbul Boğazı’nda gerçekleştirilecek

Red Bull M.E.O. finali 4 Temmuz Pazartesi günü İstanbul Boğazı’nda, Red Bull feribotunda gerçekleşecek. Rekabetçi mobil oyun arenası Red Bull.

Devamını Oku

Vestel tarafından düzenlenen Kupa Vestel 29 Haziran’da başlıyor

Vestel’in düzenlediği, FIFA ve PUBG yarışmalarından oluşacak espor turnuvası Kupa Vestel 29 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek.

Devamını Oku

HoTS Avrupa ve Doğu Asya Şampiyonaları için detaylar açıklandı

Mayıs ayında duyurusu yapılan 6-7 Kasım Blizzcon’da gerçekleşecek olan HoTS Dünya Şampiyonası turnuvasına hazırlıklar büyük bir hızla devam ediyor. Avrupa.

Devamını Oku

HoTS Amerika Temmuz turnuvası tamamlandı

Dota 2 ve League of Legends’dan sonra Blizzard gibi dev bir şirketin oyun dünyasına kazandırdığı Heroes of the Storm, e-Spor.

Devamını Oku

Riot ArminA ekibi İzmir’e geliyor

  Bu hafta İzmir’de olacak Riot ArminA ve Riot Vokulrii ile buluşmak için adresler ve ayrıntılar haberimizde.

Devamını Oku