League of Legends Dünya Şampiyonası Çeyrek Final Heyecanı Başlıyor! 5mid AI League of Legends Haberleri

League of Legends Dünya Şampiyonası Çeyrek Final Heyecanı Başlıyor!

League of Legends’ın en prestijli turnuvası olan Dünya Şampiyonası’nda çeyrek final heyecanı kapıda! Turnuva boyunca yaşanan büyük sürprizler, G2 Esports, Fnatic ve Dplus KIA gibi dev takımların erken vedasıyla devam ediyor. Ancak bu, rekabetin dozunun düştüğü anlamına gelmiyor!

2 Kasım’da başlayacak olan çeyrek final müsabakaları, taraftarları ekran başına kilitleyecek mücadelelere ev sahipliği yapacak. Açılışta NRG ve Weibo Gaming arasındaki nefes kesen maçla başlangıç yapılacak. Tüm maçlar BO5 formatında gerçekleştirilecek, bu da demek oluyor ki; her maç, takımların strateji, yetenek ve dayanıklılık sınırlarını zorlayacak!

Müsabakaların programı ise şöyle:

  • Gen.G vs Bilibili Gaming

  • NRG vs Weibo Gaming

  • JD Gaming vs Rolster

  • LNG Esports vs T1

Bu zorlu mücadeleleri kazanan dört takım, 11-12 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek yarı finallerde boy gösterecek. Şampiyonluk için kıyasıya bir rekabete şahit olacağız!

Dünya Şampiyonası hakkında daha detaylı bilgi ve istatistiklere ulaşmak için League of Legends Dünya Şampiyonası 2023 Detayları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

League of Legends severler için bu tarihler bir festival havasında geçecek. Heyecanı, stratejisi ve eğlencesiyle Dünya Şampiyonası çeyrek finalleri, e-spor dünyasının en büyük gösterisine dönüşecek. Takvimlerinizi işaretleyin, bu heyecanı kaçırmayın!

Sizler için hazırladığımız en yeni yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir