YouTube, Reklam Engelleme İle Mücadelede Hız Kesmiyor!

YouTube, Reklam Engelleme İle Mücadelede Hız Kesmiyor! YouTube, kullanıcılarını sık sık rahatsız eden reklam engelleyici uygulamalarla mücadelesine hız kesmeden devam.

Devamını Oku

YouTube Music’in Web Uygulaması Artık İndirme Özelliği Sunuyor!

YouTube Music’in Web Uygulaması Artık İndirme Özelliği Sunuyor! YouTube Music, müzikseverlere sunduğu olanakları genişletmeye devam ediyor. ABD merkezli teknoloji devi.

Devamını Oku

ABD Ordusunun Oyun Alanındaki Stratejisi | Genç Askerleri Cezbetme Misyonu

Bu haber, içerik ve bilgiler açısından TheGuardian‘ın kapsamlı araştırması ve raporlaması temel alınarak hazırlanmıştır. Okurlarımız, konu hakkında daha derinlemesine bilgi.

Devamını Oku

Inuyasha İncelemesi: Feodal Japonya’da Bir Macera

Inuyasha Feodal Japonya’da Bir Macera Merhaba millet. Bugün sizlere Rumiko Takahashi’nin efsanevi mangası Inuyasha’dan uyarlanan animeden bahsedeceğim. Bu anime, 2000.

Devamını Oku

Google, YouTube’dan Ne Kadar Kazandığını Açıkladı

Google, YouTube’dan ne kadar gelir elde ettiğini açıkladı YouTube’un Videolarının Büyük Çoğunluğu Görmezden Geliniyor: Derinlemesine Araştırma Işığında YouTube Eko-sistemi ABD’nin.

Devamını Oku

YouTube, Ünlülerin Sahte Videolarını Siliyor

YouTube, Sahte AI Videolarına Karşı Kararlı Bir Mücadele Veriyor Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan YouTube, sahte yapay zeka (AI) videolarının.

Devamını Oku

Google Bard Şimdi de YouTube Videolarını İzleyebiliyor

Google Bard, kullanıcıların artık favori YouTube videolarının tüm detaylarına daha etkileşimli bir şekilde erişmelerini sağlayan yeni bir güncelleme ile karşımıza.

Devamını Oku

YouTube Yapay Zeka İçeriklerine Yeni Kurallar Getiriyor

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, internetin her yerinde yapay zeka içeriğinin yükselişine tanık olduk. ChatGPT, DALL-E ve sayısız diğer hizmetler arasında.

Devamını Oku

Yeni Sanal Müzik Grubu HEARTSTEEL | Riot Games

Video oyun geliştiricisi Riot Games, video oyunları ve müzik dünyalarını birleştirme konusundaki yenilikçi adımlarından bir diğerini atarak, ünlü League of.

Devamını Oku

VALORANT Rank Tahmin Etme Nasıl Oynanır ?

VALORANT GuessTheRank yani Rank Tahmin Etme Nasıl Oynanır ? Sitesi Neresidir ?

Devamını Oku

YouTube Türkiye’nin En Çok Aboneye Sahip Kanalları

Her gün milyonlarca kullanıcı ve kanal kazanan YouTube günden güne büyümeye devam ediyor. 5mid.com ekibi olarak sizler için Türkiye’nin en çok.

Devamını Oku

Ünlü yayıncı Ninja, Youtube’da bir canlı yayın gerçekleştirdi

Microsoft’un yayın platformu Mixer’in kapanmasıyla boşta kalan ünlü oyun yayıncısı Ninja, geçtiğimiz gün Youtube üzerinden bir yayın açtı.

Devamını Oku

Riot Games Türkiye, Nimo TV ile anlaşma imzaladı

Riot Games Türkiye, Çin’in büyük yayın tekelinin bünyesinde faaliyet gösteren Nimo TV ile yayın ortaklığı anlaşması imzaladı.

Devamını Oku

NBA 2K20 Turnuvası kaldığı yerden devam ediyor

Profesyonel basketbol oyuncularının bir araya gelerek düzenledikleri 100 bin dolar ödüllü NBA 2K20 turnuvası çeyrek final maçları ile devam ediyor.

Devamını Oku

Enes Batur YouTube’tan ceza aldı

Ülkemizde en çok izlenen YouTuberlar arasında yer alan Enes Batur, eski bir videosu yüzünden YouTube’a video yüklemesi engellendi. Dünyanın en.

Devamını Oku

Activision ve YouTube 160 milyon dolara anlaştı

Oyun yapım şirketi Activision Blizzard, oyunlarının yayınları için medya devi Youtube ile 160 milyon dolara anlaştı.

Devamını Oku