YouTube Premium’un Yeni Özellikleri Tanıtıldı

YouTube Premium’un Yeni Özellikleri Tanıtıldı YouTube, Premium aboneleri için yeni özelliklerini duyurdu. Bu yeni özellikler arasında videonun sıkıcı kısımlarını atlamanızı.

Devamını Oku

YouTube Music’in Yeni Özelliği: Mırıldanarak Şarkı Bulma

YouTube Music’in Yeni Özelliği: Mırıldanarak Şarkı Bulma YouTube Music, Android uygulamasına kullanıcıların şarkıları mırıldanarak bulabilmesini sağlayan yeni bir özellik getirdi..

Devamını Oku

Yeni Yapay Zekâ Özelliğiyle YouTube’da Video Fikirleri Artık Daha Kolay

Yeni Yapay Zekâ Özelliğiyle YouTube’da Video Fikirleri Artık Daha Kolay Google, YouTube içerik üreticileri için yeni yapay zekâ özelliği üzerinde.

Devamını Oku

X’ten Yeni Atılım: YouTube’a Rakip Geliyor!

X’ten Yeni Atılım: YouTube’a Rakip Geliyor! X CEO’su Linda Yaccarino, platformun video odaklı TV uygulamasını resmen duyurdu. YouTube’a benzer olacak.

Devamını Oku

Threads Neden Açılmıyor ?

Instagram’ın alt uygulaması olarak işlev gören Threads, geçtiğimiz günlerde 29 Nisan tarihi itibarıyla Türkiye’deki faaliyetlerine ara verme kararı aldığını duyurdu..

Devamını Oku

YouTube, Reklam Engelleme İle Mücadelede Hız Kesmiyor!

YouTube, Reklam Engelleme İle Mücadelede Hız Kesmiyor! YouTube, kullanıcılarını sık sık rahatsız eden reklam engelleyici uygulamalarla mücadelesine hız kesmeden devam.

Devamını Oku

YouTube Music’in Web Uygulaması Artık İndirme Özelliği Sunuyor!

YouTube Music’in Web Uygulaması Artık İndirme Özelliği Sunuyor! YouTube Music, müzikseverlere sunduğu olanakları genişletmeye devam ediyor. ABD merkezli teknoloji devi.

Devamını Oku

ABD Ordusunun Oyun Alanındaki Stratejisi | Genç Askerleri Cezbetme Misyonu

Bu haber, içerik ve bilgiler açısından TheGuardian‘ın kapsamlı araştırması ve raporlaması temel alınarak hazırlanmıştır. Okurlarımız, konu hakkında daha derinlemesine bilgi.

Devamını Oku

Inuyasha İncelemesi: Feodal Japonya’da Bir Macera

Inuyasha Feodal Japonya’da Bir Macera Merhaba millet. Bugün sizlere Rumiko Takahashi’nin efsanevi mangası Inuyasha’dan uyarlanan animeden bahsedeceğim. Bu anime, 2000.

Devamını Oku

Google, YouTube’dan Ne Kadar Kazandığını Açıkladı

Google, YouTube’dan ne kadar gelir elde ettiğini açıkladı YouTube’un Videolarının Büyük Çoğunluğu Görmezden Geliniyor: Derinlemesine Araştırma Işığında YouTube Eko-sistemi ABD’nin.

Devamını Oku

YouTube, Ünlülerin Sahte Videolarını Siliyor

YouTube, Sahte AI Videolarına Karşı Kararlı Bir Mücadele Veriyor Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan YouTube, sahte yapay zeka (AI) videolarının.

Devamını Oku

Google Bard Şimdi de YouTube Videolarını İzleyebiliyor

Google Bard, kullanıcıların artık favori YouTube videolarının tüm detaylarına daha etkileşimli bir şekilde erişmelerini sağlayan yeni bir güncelleme ile karşımıza.

Devamını Oku

YouTube Yapay Zeka İçeriklerine Yeni Kurallar Getiriyor

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, internetin her yerinde yapay zeka içeriğinin yükselişine tanık olduk. ChatGPT, DALL-E ve sayısız diğer hizmetler arasında.

Devamını Oku

Yeni Sanal Müzik Grubu HEARTSTEEL | Riot Games

Video oyun geliştiricisi Riot Games, video oyunları ve müzik dünyalarını birleştirme konusundaki yenilikçi adımlarından bir diğerini atarak, ünlü League of.

Devamını Oku

VALORANT Rank Tahmin Etme Nasıl Oynanır ?

VALORANT GuessTheRank yani Rank Tahmin Etme Nasıl Oynanır ? Sitesi Neresidir ?

Devamını Oku

YouTube Türkiye’nin En Çok Aboneye Sahip Kanalları

Her gün milyonlarca kullanıcı ve kanal kazanan YouTube günden güne büyümeye devam ediyor. 5mid.com ekibi olarak sizler için Türkiye’nin en çok.

Devamını Oku