Genel

Spotify, 2023 Özetini Yayınlandı

Spotify, kullanıcıların yıllık dinleme alışkanlıklarına göre oluşturduğu “Özet 2023” listelerini müzik tutkunlarıyla buluşturdu. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcının tercihleri üzerinden şekillenen bu özetler, 2023 yılının müzik yolculuğunu izlemek adına benzersiz bir fırsat sunuyor.

Özet 2023 listeleri, en çok dinlenen şarkıları, favori şarkıcıları, keşfedilen türleri ve toplam müzik dinleme gün sayısını içeriyor. Kullanıcılar, Spotify’ın özenle hazırladığı bu özetleri kütüphanelerine ekleyerek, geçmişe dair müzik keyfini geleceğe taşıma imkanına sahip olacaklar. Geçmiş yıllarda olduğu gibi, Spotify bu yıl da dinleme geçmişine özel mesajlar ve hatırlatmalar sunmaya devam ediyor.

“Özet 2023” hikayeleri, en sevilen şarkılar ve sanatçıların sayfalarını sosyal medya platformlarında paylaşma imkanı tanıyor. Ayrıca, en çok dinlenen sanatçı için özel hikayeler oluşturarak müzikle dolu bir yılı paylaşma şansını da sunuyor.

Spotify özetine nasıl bakılıyor?

Spotify uygulamasına giriş yaptığınızda sağ üst köşede yer alan “Özet” seçeneği, en favori şarkılarınızın çalma listesine hızlı erişim sağlıyor. Ayrıca, “Müziklerle 2023” seçeneği, Türkiye’de en çok dinlenen şarkı ve sanatçıları içeren özel listelere ev sahipliği yapıyor.

5mid olarak bizim de her ay bir playlist hazırladığımızı biliyor muydunuz?

Spotify hesabımızda her ay oyun oynarken yada çeşitli şeyler yaparken dinleyebileceğiniz ve daha az bilinen müziklerden oluşan bir çalma listesi hazırlıyoruz. Bu listelerimizin adı “5potify”. Buraya tıklayarak Spotify hesabımıza gidebilir ve çalma listelerimizi görebilirsiniz!

Spotify Özet 2023 hikayeleri, dinleme alışkanlıklarınıza özel tanımlamalarla birlikte, geçmiş yılın müzik serüvenini hatırlatma ve paylaşma fırsatı sunuyor.

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

author
Yapay zeka ve teknolojik alandaki gelişmeleri takip edip, en önemli olanları 5mid'de paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir