Haber

Nadeshot, Twitter üstünden yaklaşık 50.000 USD dağıttı

100 Thieves

100 Thieves’in sahibi Nadeshot, bugün Twitter üstünden takipçilerine yaklaşık 50.000 USD dağıttı.

Kuzey Amerika’da 100 Thieves takımının sahibi eski profesyonel Call of Duty oyuncusu Nadeshot, bugün harika bir güne uyandığını söyledi. Cash App sponsorluğunda yapıldığı düşünülen bu etkinliğe yaklaşık 40000 kişi katıldı. Twitter’dan insanlara Cash App kullanıcı adlarını soran Nadeshot, 100 USD’den 550 USD’ye kadar para dağıttı. 2.49 milyon takipçisiyle büyük bir kitleye hitap eden takım sahibi espor alanında oldukça ünlü bir isim.

Önceki paylaşımında hesabında 149.800 USD olduğunu gösteren isim bir sonraki paylaşımında ise kalan tutarın yaklaşık 94.800 USD olduğunu takipçileriyle paylaştı. 50.000 USD’den fazla para dağıtan Nadeshot para dağıtmaya devam edeceğini de belirtti. Ünlü ismin para gönderdiği takipçileri aldıkları ekran görüntüleriyle teşekkürlerini iletti. Yardımsever takım sahibi düzenlediği bu etkinlikle büyük beğeni topladı.

Nadeshot, 100 Thieves’e daha önce büyük yatırımlar almıştı. Aralarında Drake gibi isimlerin bulunduğu yatırımcılar organizasyonun reklam alma konusunda problem yaşamaması adına oldukça önem taşıyor. Takım sahibinin sektördeki bilinirliği ve başarısı 100 Thieves’i maddi yönden ayakta tutan yönlerden birisi. Takımın etkin olduğu oyunlarda kurduğu kadrolar da bunun bir örneği. Dünyaca ünlü isimlerle anlaşan takım sağladığı imkanlarla da yuncular tarafından tercih edilen bir organizasyon.

Cash App ise yaptığı bu reklamla birçok kullanıcı kazandı. İnternet ortamını daha çok kullanan espor kitlesini hedef alan şirket doğru bir reklam çalışması yapmış gibi gözüküyor. Bakalım Cash App ve Nadeshot ilerleyen günlerde bu uygulamaya devam edecek mi.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.