League of Legends League of Legends Haberleri

100 Thieves, as takım oyuncularını Akademi Ligi’nde denedi

Akademi Ligi’nde ilk olarak Bang ve Soligo’yu deneyen 100 Thieves, Clutch Gaming karşısında Ssumday ve Aphromoo’yu denedi.

LCS’te çok iddialı bir kadro kurmasına rağmen vasat bir performans sergileyen 100 Thieves geçen mevsim yaşadığı başarısızlıkları bir daha yaşamak istemiyor. Mevsim başında deneyimli ormancı Amazing’i transfer eden ekip yine kötü bir başlangıç yaptı. Çıktığı 4 maçta galibiyet alamayan 100T ligin son sırasında yer alıyor. Bunu değiştirmek için as takım oyuncularını Akademi Ligi’nde deneyerek farklı kadro kombinasyonları kurmak isteyen ekip önce Bang ve Soligo’yu, ardından yine Soligo, Aphromoo ve Ssumday’i akademide denedi.

Bang, SKT’den transfer edildiğinde sezonun transferi olarak görülüyordu. Geçtiğimiz gün LCS Akademi Ligi’nde forma giyen oyuncu, takımıyla Golden Guardians’a mağlup oldu. Bahar Mevsimi’ne baktığımızda Bang’in performansı takım içindeki en iyilerden biriydi. Zaman zaman hatalar yapan oyuncunun takım içi iletişim sorunlarının olabileceğini unutmamak lazım.

Aphromoo kariyerine kıyasla vasat performanslar sergiliyor. CLG döneminde bölgenin en iyi destekleri arasında gösterilen isim son 2 mevsimdir performansında inanılmaz bir düşüş yaşadı. Ssumday ise Bang ile birlikte takımın bireysel olarak en iyi oyuncusu olarak gözüküyor. Bang’in kadroda bulunduğu GGS Akademi maçını kaydeben 100 Thieves, Aphromoo ve Ssumday’in oynadığı Clutch Gaming mücadelesini kazandı. Takım böylelikle Akademi Ligi’nde 6. maçında 2. galibiyetini almış oldu.

100 Thieves’in gelecek hafta nasıl bir beşliyle Vadi’ye ineceği belli değil. Takım şu anda yapılan antrenmanlarda yeni kadro kombinasyonlarını deniyor. Bakalım 100 Thieves koç ekibi takım içindeki sorunu bulup çözebilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir