League of Legends League of Legends Haberleri

100 Thieves son haftaya 4 akademi oyuncusuyla çıkacak

Playofflara kalamayan 100 Thieves son haftaya nişancı Bang hariç 4 akademi oyuncusuyla çıkacak.

Bu sezon dünya genelindeki en büyük hayal kırıklıklarından olan 100 Thieves geçtiğimiz haftanın son bulmasıyla playofflara kalamayacağı kesinleşmişti. Ssumday, Bang, Aphromoo gibi yıldız oyunculardan kurulu takım bu sezon bekleneni veremedi. Özellikle orman ve orta koridorda büyük sorunlar yaşadığı gözüken 100 Thieves önceki haftaya orta koridorda akademi oyuncusu Soligo’yla çıkmıştı. Yine de maç kazanamayan takım ligimizde gördüğümüz Beşiktaş Esports’un yaptığını son hafta uygulama kararı aldı.

Takımın akademi takımı Fakegod, Fragas, Soligo, Prismal ve Stunt beşlisinden oluşuyor. Organizasyon aldığı karara göre son hafta maçlarına Prismal hariç geri kalan akademi oyuncularıyla çıkılacak. As takımdan ise bir tek Bang kadroda olacak.

100 Thieves, bu sezon çıktığı 16 maçta sadece 4 galibiyet alabildi. Akademi takımı ise normal sezonu 3. bitirip playofflara katılma hakkı kazandı. Playofflarda ise henüz ilk turda Echo Fox Akademi’ye elenen ekip playofflara erken veda etti. Ekip son haftada CLG ve OpTic Gaming karşısına çıkacak. Playoff eşleşmelerini doğrudan etkliyecek karşılaşmalarda bu iki takımın maçlarını kazanmaları onlar için playoff şansı olabilir. Ekip, bu kararıyla önceki maçlara kıyasla daha iyi bir performans da gösterebilir.

Takım saibi Nadeshot, bir videoda durumdan hiç memnun olmadığını ve durumu düzeltmek için elinden geleni yapacağını belirtmişti.  Beşiktaş Esports’un ligimizde bu şekilde galibiyet adlığını görmüştük. Bakalım 100 Thieves bu kadrosuyla son haftada galibiyet alabilecek mi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir