League of Legends League of Legends Haberleri

5 Ronin, VFŞL 2020 Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu

VFŞL takımlarımdan 5 Ronin, önümüzdeki mevsim mücadele edecek kadrosunu açıkladı. Takımda yalnızca orta koridor aynı kalırken diğer tüm koridorlarda değişime gidildi.

5 Ronin, VFŞL 2020 Yaz Mevsimi’nde mücadele edecek kadrosunu açıkladı. Twitter üzerinden yapılan açıklamaya göre takım üst koridorda Onurcan “Oncan” Atak , ormanda Emray “Robin” Kurt, orta koridorda Umut “Umut” Atlı, nişancı Şaban “Husky Rider” Köseoğlu ve destek rolünde Mert “Brolia” İlgün ile mücadele edecek.

Geçtiğimiz mevsim Matilda, Mayhem, Chosen, Umut, Ruvelius, Boncuk, Korpse ve Invoker ile oynayan 5 Ronin, yeni mevsim öncesi takımda köklü değişiklikler de bulundu. Üst koridorda geçen sezon aradığını bulamayan ekip Yaz Mevsimi’nde Papara Supermassive Akademi oyuncusu Oncan ile anlaştı. Ormanda geçtiğimiz sezon beklediğini bulamayan ekip yeni mevsimde Robin ile yoluna devam edecek. 5 Ronin orta koridorda, Bursaspor Esports’tan bu yana Umut‘u tercihinde bulunuyor. Ekip nişancı pozisyonunda ise geçtiğimiz sezon Beşiktaş Espor’da forma giyen Husky Rider ile anlaştı. Oyun içi karar mekanizmasında sıkıntı yaşayan 5 Ronin destek pozisyonuna geçtiğimiz sezon takımın koç ekibinde bulunan Brolia‘yı getirdi.

Ligi 3 galibiyet 13 mağlubiyetle 9. yani sonuncu olarak bitiren ekip 2020 Kış Mevsimi’nde istedikleri başarıyı elde edememişti. Transfer haberlerinin üst üste açıklandığı döneme girmemizle birlikte 5 Ronin yönetimi Koç “ili” ve “Xhua” ile yollarını ayırdıklarını duyurmuştu. Bugün atılan tweet’le de ekip 2020 Yaz Mevsimi’nde kadrosunu tüm espor tutkunlarına duyurmuş oldu.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir