League of Legends League of Legends Haberleri

Absolute, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Son olarak Bahçeşehir SuperMassive Akademi forması giyen Absolute, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Ülkemizin gelecekteki en iyi destekleri arasında gösterilen Absolute, Akademi Ligi’nde harika performanslar sergiledi. Son iki mevsimini Bahçeşehir SuperMassive Akademi formasıyla geçiren oyuncu takımının önemli bir parçası olmayı başardı. İki mevsim üst üste yarı finale yükselen ekip bu turu geçmeyi başaramadı. Absolute, mevsimin son bulmasıyla gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Kariyerine 2016 yılında başlayan oyuncu ilk olarak Yükselme Ligi’nde SAW Esports forması giydi. Genç isim takımıyla Yükselme Ligi Play-off’larında elendi. Ardından P3P Esports’a transfer olan oyuncu yine Yükselme Ligi’nde forma giydi ancak bu sefer play-off’lara katılmayı başaramadı. Bir sonraki mevsim Pars Espor ile anlaşan Absolute, Alive ile birlikte iyi bir uyum yakaladı ve Yükselme Ligi’nde normal sezonu 2. sırada tamamladı.

Pars Espor o sene eleme maçında YouthCrew Esports’u mağlup ederek VFŞL’ye çıkmayı başardı ve ardında kadro dağıldı. Abso buradan sonra Luana ile birlikte Bahçeşehir SuperMassive’in yolunu tuttu. Bireysel olarak iyi oyunlar yapan isim Wolf’un arkasında oynayarak iyi bir tecrübe edindi. Wolf’un yardımlarıyla özellikle Alistar’ını geliştirmeyi başaran isim iyi oynamaya devam etti. Bahçeşehir SuperMassive Akademi son iki mevsimde de yarı finale yükseldi ancak Kış Mevsimi’nde HWA Akademi, geçen mevsim ise yine aynı takım olan İstanbul Wildcats Akademi’ye kaybetti

Bakalım Absolute’un sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir