League of Legends League of Legends Haberleri

Achuu, MnM Gaming’e transfer oldu

Ülkemizde tanınan yabancı oyuncular arasında yer alan Achuu, İngiltere temsilcisi MnM Gaming ile anlaşmaya vardı.

Bir dönem SuperMassive ile birçok taraftarın kalbine taht kurmuş olan Achuu, kariyerine Avrupa’nın yerel liglerinde devam ediyor. Ülkemizden ayrıldıktan sonra EU CS Elemeleri, LCD (Danimarka ligi) ve UKLC’de (İngiltere ligi) mücadele eden nişancı, son takımı Phelan Gaming’den ayrılmıştı. İngiltere liginden ayrılmama kararı alan isim, ligin bir başka ekibi MnM Gaming ile anlaştığını duyurdu. MnM gelecek sezon mumus100, Sof, Chemera, Achuu ve Efias beşlisiyle mücadele edecek.

Achuu, profesyonel oyunculuk kariyerine ülkemizde başladı. SuperMassive’de Thaldrin, Fabfabulous, Naru ve Dumbledoge ile beraber oynadı ve takımıyla Kış Mevsimi kupasını kaldırdı. MSI’da galibiyet alan beşlinin bir parçası oldu. Ardından EU CS Elemeleri’nde mücadele eden Nerv ile anlaşan oyuncu burada Ruin, Memento ve kaas gibi isimlerle birlikte oynadı. Nerv, elemeleri geçemedi ve EU CS’e kalamadı. Achuu’nun sonraki durakları HWA Gaming, Good Game Esport ve Phelan Gaming oldu.

SuperMassive’de öğrendiği “armut” kelimesini HWA’dan takım arkadaşı üst koridor push2win’e önerdi ve İrfan bu öneriyle oyun içindeki ismini Armut yaptı. Genç üst koridor şu anda SuperMassive forması giyiyor. Achuu oyun bilgisi ve ev içinde yarattığı pozitif enerjiyle ön plana çıkıyor. Danimarkalı nişancı geçtiğimiz mevsim İngiltere liginde yarı final oynamıştı.

MnM Gaming kağıt üstünde fena olmayan bir kadro kurdu. Gelecek sezon Fnatic Rising ve BT Excel gibi dişli rakiplere karşı mücadele edecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir