League of Legends League of Legends Haberleri

Aiming, KT Rolster’a transfer oldu

Son olarak Afreeca Freecs forması giyen nişancı Aiming, gelecek sezon için bir başka LCK temsilcisi KT Rolster ile anlaştı.

Son bir yılda yapılan büyük yatırımlara rağmen vasat performanslar sergileyen KT Rolster bugün yapılan açıklamada kadrosunu dağıttığını açıklamıştı. Smeb ve Score da dahil bütün oyuncularla yollarını ayıran ekip yeni sezon çalışmalarına başladı. Özellikle nişancı pozisyonunda büyük sıkıntı çeken KT, gelecek sezon kuracağı kadronun ilk transferini bu pozisyona yaptı. Son olarak Afreeca Freecs forması giyen nişancı Aiming, KT Rolster ile anlaşma sağladı.

Kariyerine SKT’de başlayan nişancı yedek oyuncu pozisyonunda yer aldı. SKT ile hiç maça çıkmayan Aiming, sezonun sona ermesiyle Afreeca Freecs’e transfer oldu ve bugüne kadar farklı bir takımın formasını giymedi. Afreeca Freecs’e 2017 yılında katılan oyuncu takımla ilk mevsiminde Kramer’in yedeğiydi ve LCK’de ikinci oldu ve Rift Rivals’a katıldı.

Takımda bir süre inaktif kalan isim LCK’de iki kez beşinci ve bir kez sekizinci oldu. Takımıyla play-off’lara bir kez kalmayı başaran oyuncu ilk turda SKT’ye boyun eğdi ve turnuvaya veda etti. Sezonun son bulmasıyla dünyada inanılmaz bir transfer çılgınlığı var. Her bölgeden transfer haberleri geliyor. KT Rolster’ın kadrosunu tamamen dağıtmasının ardından Aiming transferiyle biraz daha mütevazi bir beşliye gidebileceği ihtimaller dahilinde. Diğer pozisyonlar şu an için belli değil.

Bakalım KT gelecek mevsim için nasıl bir kadro kuracak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir