League of Legends League of Legends Haberleri

Alaracle, Joker ve Chibi, Istanbul Wildcats’ten ayrıldı

Istanbul Wildcats’te ormancı Alaracle, nişancı/orta koridor Joker ve destek Chibi takımdan ayrıldı.

HWA Gaming adıyla bilinen organizasyon geçtiğimiz sezonun başında kadrosuna kadın oyuncular katmıştı. Birçok taraftar tarafından eleştirilen organizasyon birçok taraftar tarafından da desteklendi. Alaracle, Chibi ve Sylchasie gibi isimlerle anlaşan ekip bu oyuncularına akademi takımında yer verdi ve başarılı sonuçlar aldı. Takımın bu stratejiye devam edip etmeyeceği merak konusuydu. Sezonun sona ermesiyle Alaracle ve Chibi takımdan ayrıldı.

Istanbul Wildcats sezonun başında elini taşın altına koyarak önemli bir karar aldı ve kadın oyuncularla anlaştı. Geniş ve genç bir kadro kuran ekip bu oyuncuları yetiştirmek adına önemli adımlar attı. Kadın oyuncuların yetenekleri ve oyun bilgileri birçok tarafından sorgulansa da verilen şansları iyi değerlendiren Alaracle, Chibi ve Sylchasie akademi takımına yararlı oldu.

Takımdan ayrılan bir diğer oyuncu Joker oldu. Orta koridor olarak başlayan kariyerine nişancı olarak devam eden isim forma şansı bulan oyuncular arasında yer alıyordu. Sezon boyunca fazla forma şansı bulamayan bu oyuncuların gelecekte neler yapacağı merak ediliyordu. İlk olarak yayıncı olarak karşımıza çıkan bu isimler sezonun sona ermesiyle takımdan ayrıldı. Aynı zamanda öğretmen olan Chibi hayatına bu sektörde devam etme kararı aldı. Alaracle’ın nasıl bir yol izleyeceği hakkında bilgimiz yok. Takımın diğer kadın oyuncusu Sylchasie’nin de takımda kalıp kalmayacağı henüz belli değil.

Bakalım Istanbul Wildcats gelecek mevsim Vadi’ye nasıl bir kadroyla inmeyi planlıyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir