League of Legends League of Legends Haberleri

Algos, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Son olarak İstanbul Wildcats forması giyen destek Algos, gelecek mevsim için tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Aftershock Esports zamanlarının ardından kendini bir hayli geliştirmeyi başaran destek geçtiğimiz Kış Mevsimi’ne yedek olarak başlasa da çok çalışarak formayı kapmayı başardı. Eliwood’dan aldığı formayı uzun bir süre vermeyen destek, alınan kötü sonuçlara engel olamadı. Bunun üstüne İstanbul Wildcats yönetimi Only35 ile anlaştı ve Algos, takımdan ayrıldı. Oyuncu, dün yaptığı açıklamada gelecek mevsim için yapılacak tekliflere değerlendireceğini duyurdu.

Algos geçtiğimiz sezon çaylak yılını oynadı. İlk olarak Aftershock Esports forması giyen destek Yükselme Ligi’nde mücadele etti. Madly, Goliath, duernte ve Kadri gibi isimlerden oluşan ASE, çıktığı 10 maçta galibiyet bulamadı. Bu isimlerin hepsi o sene ilk profesyonel mevsimini oynadı.

Aftershock Esports’un ligi sonuncu tamamlamasının ardından takım dağıldı ve kadrodaki herkes VFŞL veya Akademi Ligi’ne girmeyi başardı. Destek Algos, İstanbul Wildcats’e transfer oldu ve ilk başta Eliwood’un arkasında yedek olarak yer aldı. Eliwood’un performansındaki düşüklüğün ardından formayı kapan genç destek uzun bir süre oynadı. Geçtiğimiz mevsim kötü sonuçlar alan İW kadroda bir değişiklik yapmaya karar verdi ve 1907 Fenerbahçe Espor’dan ayrılan Only35, Wildcats’in yolunu tuttu.

Only35’in gelişiyle yedeğe çekilen Algos bir sürenin ardından takımla olan sözleşmesini feshetti ve boşa çıktı. Oyuncu gelecek mevsim yeniden oynamak istiyor. Bakalım genç oyuncunun sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir