League of Legends League of Legends Haberleri

Alive, Bursaspor Esports’a transfer oldu

Son olarak Kore Yükselme Ligi’nde Brion Blade forması giyen Alive, gelecek mevsim için Bursaspor Esports’la anlaştı.

VFŞL Kış Mevsimi’ne Olia, Viking, Zwyroo, Pilter ve Auspex beşlisiyle çıkan Bursaspor Esports bir hayli başarısız bir mevsim geçirdi. Oyuncular ellerinden geleni yapsa da takım normal sezonu sonuncu sırada bitirdi ve sadece 1 galibiyet alabildi. VFŞL Yaz Mevsimi’ne iddialı bir giriş yapmak isteyen ekip kadrosundaki ilk değişikliği gerçekleşti. Daha önce Yükselme Ligi’nde Pars Esports forması giyen nişancı Alive, Bursaspor’a transfer oldu.

Kariyerine Stardust formasıyla başlayan nişancı Kore Yükselme Ligi’nde mücadele etti. LCK’e çıkamayan oyuncu APK Prince ile anlaştı ancak takımda forma şansı bulamadı. Ardından I Gaming Star’la anlaşan Alive, şansını yeniden Kore Yükselme Ligi’nde denedi ancak takım sezonu 8. sırada bitirdi. Koreli oyuncunun bir sonraki durağı Damwon Gaming oldu. Kariyerine Kore Yükselme Ligi olan CK’de devam eden Alive, LCK’e çıkmayı başaramadı.

Ülkemizde Pars Esports’la anlaşan nişancı Yükselme Ligi’nde harika bir performans sergiledi. VFŞL’ye çıkmak için Youth Crew’u da geçen ekip bir üst lige yükselmeyi başardı. Alive o dönem takımın yıldızlarından biriydi. Geçtiğimiz mevsim yeniden Kore Yükselme Ligi’ne dönen nişancı takımıyla yarı final oynadı ancak VSG’ye 3-2 mağlup olup turnuvadan elendi.

Bu transferle birlikte gelecek mevsim bambaşka bir Bursaspor izleyeceğiz gibi duruyor. Bakalım takımın sıradaki transferleri kimler olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir