League of Legends

All-Star’da ülkemizi temsil edecek isimler belli oldu

Bu yıl Los Angeles’ta düzenlenecek olan 2017 All-Star etkinliğine Şampiyonluk Ligi’ni temsilen gidecek oyuncular belli oldu.

Geçtiğimiz yıllarda eğlenceli bir etkinlik olarak bilinen ancak yapılan değişikliklerin ardından bu sene daha rekabetçi bir hal alan All-Star etkinliği, 7-11 Aralık tarihleri arasında Amerika’da düzenlenecek. Tabii ki temsilcilerimiz adına en büyük problem, ülkemiz ile Amerika arasındaki vize sorunu olarak ön plana çıkıyor. Bu konu hakkında herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için Riot Games Türkiye ofisi bir takım adımlar attı. Öncelikli olarak diğer bölgeler oylama aşamasına dahi geçmeden ülkemizden etkinliğe gidecek oyuncular erkenden oylama yapılarak belirlendi. Ancak bu yöntem de problemi kesin olarak ortadan kaldırma garantisi vermiyor. Eğer bürokrasi temelli bir sorun çıkarsa, seçilen oyuncular yerine vize alabilen oyuncuların gönderilmesi de mümkün.

Gelelim ülkemizdeki espor takipçilerinin oylarıyla seçilen All-Star beşimize. Üst koridorda, kişiliğiyle her kesimin saygısını kazanmış ve oyunuyla da beğeni toplayan Thaldrin yer alıyor. Orman pozisyonunda ülkemizi temsil edecek isim ise bu yıl istediği gibi bir sezon geçirmese de izleyiciler tarafından oldukça sevilen Stomaged. Orta koridorda beklendiği gibi bu sezonun en iyisi Koreli yıldız Frozen bulunuyor. Aşağıda ter dökecek ikilimiz ise yılların tecrübesi Zeitnot ve hem sempatik kişiliği hem de beklenmedik oyunlarıyla beğeni toplayan Zergsting olacak. Umarız izleyiciler tarafından seçilen bu beşimiz herhangi bir vize problemiyle karşılaşmadan turnuvada ülkemizi temsil edebilir. Kendilerine şimdiden başarılar diliyoruz.

  • Üst koridor: Thaldrin
  • Orman: Stomaged
  • Orta koridor: Frozen
  • Nişancı: Zeitnot
  • Destek: Zergsting
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.