League of Legends

Anthrax, mousesports’a transfer oldu

Riot Games

Son olarak Beşiktaş Esports forması giyen destek Anthrax, gelecek mevsim için Alman ekip mousesports ile anlaşma sağladı.

Avrupa’nın yerel liglerinde forma giymesinin ardından ülkemize transfer olan Anthrax fena olmayan bir performans sergiledi. Beşiktaş Esports bünyesinde bir mevsim geçiren oyuncu takımıyla play-off’lara çıkmayı başardı ancak Yaz Mevsimi’ne çeyrek finalde veda etti. Mevsimin sona ermesiyle takım tekliflerine açık olduğunu duyuran destek Beşiktaş’tan ayrıldı. Anthrax, Alman organizasyon mousesports’a transfer oldu.

Kariyerinde birçok farklı takımda forma giyen oyuncu ilk olarak Yükselme Ligi’nde Red Flag forması giydi. Ardından sırasıyla Team GameGear, Different Dimension, NeverBack Gaming, Team MoonZone, Sector One, SPG eSports, ASUS ROG Army, Euronics Gaming, GentSide, Diabolus Esports, Ad Hoc Gaming ve Movistar Riders forması giyen Belçikalı son olarak VFŞL ekiplerinden Beşiktaş Esports ile anlaşma sağladı. Genç oyuncu takımıyla çeyrek finale kadar yükseldi.

Premier Tour’da mücadele eden mousesports ligin son şampiyonu unvanını taşıyor. Organizasyon olarak baktığımızda diğer oyunlar birçok başarısı bulunan ekip League of Legends konusunda özellikle son mevsimde iyi iş başardı. Takım EU Masters’da yarı finale kadar yükseldi ancak bu turda BIG’e boyun eğdi. Anthrax’ın gelişiyle takım içi lider oyuncusunu bulan mousesports bu sene yine EU Masters’a katılmak için çabalayacak.

Takımın önceki desteği Almanya sahnesinde tanınan Gistick’ti. Bakalım Anthrax’in performansı takımı için yeterli seviyede olabilecek mi?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.