League of Legends League of Legends Haberleri

Aphromoo, Counter Logic Gaming’den ayrılıyor

2014 yılından bu yana Counter Logic Gaming forması giyen Aphromoo, sonunda takımdan ayrılıyor. ESPN’in haberine göre Darshan, Stixxay ve Huhi ile sözleşme yenileyen CLG’de Aphromoo gelecek teklifleri değerlendirecek. 

Franchising’in gelmesi ile takımların kadrolarında da önemli değişiklikler yaşanıyor. Son zamanların belki de en hareketli transfer dönemini yaşayacak olan NA LCS’te şimdiden çılgın transferler yapıldı bile. Uzun bir süredir CLG forması giyen Aphromoo’nun takımdan ayrılışı ise herkesi şaşırttı. 2013 yılında CLG’ye transfer olan ve sonrasında Curse’e gitmesine rağmen kısa bir süre içerisinde takıma geri dönen Aphro, yıllardır NA LCS’in en iyi destek oyuncularından birisi olarak gösteriliyor. Yerli olması da oyuncuyu daha da değerli hale getiriyor.

Öte yandan CLG üst koridorunda Darshan, orta koridorunda Huhi ve nişancı rolünde Stixxay ile yoluna devam etme kararı aldı. Darshan hali hazırda ligin en istikrarlı üst koridor oyuncularından birisi. Huhi ise takıma ilk katıldığında çok kötü durumda olmasına rağmen 2017 yılında mükemmel bir gelişim göstererek CLG’nin korkulası bir rakip olmasının en büyük nedenlerindendi. Doublelift’in ayrılışının ardından LCS takımına çıkarılan Stixxay ise Aphromoo ile kendisini geliştirerek LCS kalibresinde olduğunu kanıtladı. CLG’nin bu üç oyuncunun dışında şu anda orman ve destek rolleri boşta.

Bununla birlikte Aphromoo’nun ve Doublelift’in boşa çıktığı bu günlerde tüm League of Legends seyircileri “Rush Hour”u tekrar bir arada görmek istiyor. Bu kadar yeni takım ve tam anlamıyla çılgın bir transfer döneminde bunun gerçekleşmemesi için hiçbir sebep yok. Doublelift’in de Twitter üzerinden Rush Hour filminin posterini paylaşması söylentileri arttırdı.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir