League of Legends League of Legends Haberleri

Apollo, Hakuho ve Solo, Echo Fox’a transfer oldu

2019 sezonunda daha düşük bütçeli bir takım kurma stratejisi izleyeceği konuşulan Echo Fox, Clutch Gaming’den Apollo, Hakuho ve Solo’yu transfer etti. 

Twin Galaxies’in haberine göre Echo Fox, Clutch Gaming ile oyuncularını takas etti. Daha önce Huni’yi kadrosuna kattığı haberini yaptığımız CG’den Apollo, Hakuho ve Solo da FOX’a transfer oldu. Aynı zamanda FOX orta koridoru Damonte’nin de CG’ye bu takas ile gönderildiği belirtiliyor.

Bahar Mevsimi’nde oldukça iyi bir oyun ortaya koyan CG’de Febiven ile Apollo-Hakuho ikilisinin öne çıktığını görmüştük. Özellikle Apollo’nun diğer yerli nişancılara karşı kafa kafaya performans sergilemesi, CG’nin sürpriz yaparak playofflarda beklenmedik bir sonuç almasıyla sonuçlandı. Öte yandan Solo ise uzun bir süredir Kuzey Amerika’daki League of Legends sahnesinde yer alıyor. Bir süreliğine FOX forması da giyen oyuncu daha önce C9 ekibinde de yer almıştı.

Huni, Dardoch, Fenix, Altec ve Adrian gibi iddialı oyuncularla şampiyonluk yarışında bulunan FOX’un bu yılki kadrosu hayranlar tarafından hayal kırıklığıyla karşılandı. Çok daha düşük profilli oyuncularla Vadi’ye inecek takımın başındaki SSONG, bu kadronun fark yaratabilmesi adına önemli bir rol oynayacak.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir