League of Legends League of Legends Haberleri

Appen, Greek Regenesis’e transfer oldu

Son olarak HWA Gaming forması giyen ormancı Appen, Yunan ekip Greek Regenesis ile anlaştı.

Geçtiğimiz mevsim kurulan genç HWA Gaming kadrosunun en tecrübeli isimlerinden olan Appen, fazla şans bulamadan mevsimi noktaladı. HWA Gaming, Appen’i mevsim boyunca 4 kere kullandı. Geri kalan maçlarda Vadi’ye inen oyuncu Roulette oldu. Mevsimin sonlarına doğru Riot Games’ten ceza alan Appen, Yaz Mevsimi için herhangi bir takımın kadrosunda yer almıyordu. Bugün yapılan açıklamaya göre ormancının yeni durağı Greek Regenesis oldu.

Kariyerinin büyük bir çoğunluğunu Yükselme Ligi’nde geçiren ormancı SuperMassive TNG, Atlas Esports HWA Gaming ve Team Cappadocia formaları giydi. Yükselme Ligi’nde edindiği tecrübeyle geçtiğimiz mevsim HWA’ya transfer olan Appen, mevsim genelinde fazla forma şansı bulamadı. VFŞL Kış Mevsimi’nde 4 maça çıkan oyuncu 1 galibiyet ve 3 mağlubiyet gördü. Aldığı cezanın ardından profesyonel arenadan kısa bir süre ayrı kalan ormancının yeni durağı Yunanistan Ligi oldu.

Greek Regenesis ekibi bu mevsim ligde oynadığı 6 maçın tamamını kazandı. Bako, Kizuro, Punisher, Tranquil ve Wildpanda beşlisiyle oynayan ekip Polonyalı ormancısını yedeğe çekme kararı aldı. Yunanistan sahnesinin bilindik oyuncuları Punisher ve Wildpanda gibi isimlerin yer aldığı kadronun Appen transferiyle nasıl bir performans göstereceği merak ediliyor. Appen’in agresif oyunları takımın bir hayli işine yarayabilir.

Geçtiğimiz günlerde Muscle’ın Yunanistan Ligi’ne transferinin ardından ikinci kez yerli bir ormancı yurt dışına gitmiş oldu. Greek Regenisis gelecek maçına 16 Haziran tarihinde Prysos Esports’a karşı çıkacak. Bakalım Appen’in performansı nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir