League of Legends League of Legends Haberleri

Armut, Royal Youth’a transfer oldu

Ligimizin en iyi üst koridor oyuncularından birisi olarak gösterilen Armut, önümüzdeki mevsim Royal Youth forması giyecek. Takım, ormancısı Closer ile de tekrar sözleşme imzaladı.

Şampiyonluk Ligi’nde oynamaya başlamasından itibaren sürekli olarak birinci olma potansiyeli taşıyan kadrolar kuran Royal Youth, yeni sezonda da aynı hedeflere ulaşmaya çalışacak. Yaz Mevsimi’ni adeta kasıp kavurmasına rağmen TBF’de SuperMassive’e sürpriz bir şekilde yenilen ekipte Broken Blade, takımdan ayrılmıştı. Daha önce de belirttiğimiz üzere yıldız üst koridor NA LCS takımlarından Team SoloMid’e transfer oldu. Öte yandan BB’nin yerini iyi bir isimle doldurmak isteyen ekip, bir diğer yıldız oyuncu Armut ile anlaştı.

Daha önce Tucake ismiyle profesyonel arenada boy gösteren oyuncu, HWA’nın yıldızı olarak öne çıkmıştı. Hem taşıyıcı şampiyonlarla hem de tanklarla oldukça iyi bir performans sergileyen Armut, Broken Blade ile ligimizin en iyi üst koridor oyuncularından birisi olarak gösteriliyordu. Closer ile birlikte takımda kalan oyuncunun genç ormancıyla olan yakın arkadaşlığı da biliniyor.

Bununla birlikte Royal Youth’un nişancı rolü için Bahçeşehir SuperMassive oyuncusu Zeitnot’a da teklif götürdüğü gelen bilgiler arasında. Ligimizin en iyi nişancısı olarak gösterilen Zeitnot’a büyük miktarlar öneren organizasyon bu transferi oyuncunun SUP’ta kalmak istemesinden dolayı gerçekleştiremedi.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir