League of Legends League of Legends Haberleri

ARURF birçok yeni özellikle geri dönüyor

Yedinci sezonun son yaması 7.24 ile sınırlı mod olarak oyuna eklenecek olan Hepsi Rastgele URF, birçok yeniliği de beraberinde getiriyor.

Dün PBE’deki 7.24 güncellemelerini incelediğimiz haberimizde, yama ile birlikte ARURF modunun da oyuna ekleneceğini, ancak bir takım değişiklikler olacağını belirtmiştik. Kış temalı bir oyun modu olarak gelecek olan ARURF’ta tüm şampiyonlar seçilemeyecek. Bu bilginin paylaşılması birçok eleştiriyi de beraberinde getirdi. Neredeyse tüm oyuncuların oynamaktan keyif aldığı ARURF oyun modu, zaten yılın belli zamanlarında aktif hale getiriliyordu. Şimdi iki haftalığına tekrar oyuna eklenecek olan modun yalnızca belirli şampiyonları içermesi oyuncuların hevesini bir miktar kırdı diyebiliriz.

Riot Games tarafından yapılan açıklamada sadece kış temalı kostümü olan şampiyonların oyun modunda aktif olacağı belirtildi. Ancak yapılan yeniliğin güzel tarafı, seçilen şampiyonların bu temadaki tüm kostümleri herkes için açık olacak. Ayrıca oyun modunun Poro King’i de içerdiğini söyleyelim. Sihirdar Vadisi haritasında oynanacak ve kar topu atılma özelliği olacak oyunda, en çok kar topu tutturan taraf Poro King’i haritaya çağıracak ve rakip kulelere baskı uygulayacak. ARURF’ta yer alacak şampiyon ve kostümlerinin tam listesi şu şekilde:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir