League of Legends League of Legends Haberleri

Bahçeşehir SuperMassive, 1907 Fenerbahçe karşısında haftayı galibiyetle tamamladı

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 3. haftanın son karşılaşmasında Bahçeşehir Supermassive, 1907 Fenerbahçe karşısında neredeyse baştan sona üstün götürdüğü maçı kazanmayı bildi.

Maçta 1907 Fenerbahçe’nin dünkü karşılaşmasında olduğu gibi kaynak aktarma stratejisi ile Graves-Braum ikilisini kullandığını gördük. Erken oyunda Snowflower, Karma ile rakip ikiliyi sürekli dürterek kule altına hapsetti. Dakika 4’te Zeitnot ve GBM birer skor çıkardı. Dakika 10’da SUP alt koridor ilk kulesini almayı başardı. Üst koridordaki karşılıklı yemlemelerden kazançlı çıkan taraf FB oldu.

Maçın ilerleyen bölümlerinde Move takımdaki 4 skorun 4’ünü de alarak istediği güce ulaşsa da SUP takım savaşları öncesi FB üyelerini birer birer önde yakalayarak farkı açtı. Elde ettiği avantajı bulduğu her fırsatta rakibi savaşa zorlayarak değerlendiren SUP dakika 25’te Nashor’u katletti. Zoe’nin yüksek hasarına karşı kule altında savunmakta zorlanan FB’nin dakika 30’da 5-0 kaybettiği takım savaşının ardından Bahçeşehir Supermassive maçı sonlandırdı. Bu zaferle birlikte Bahçeşehir Supermassive 7 galibiyet ile zirvede yer alırken FB 5 galibiyette kalarak 4. sırada kaldı.

Maçın en değerli oyuncusu 11/0/6’lık Kai’Sa performansı ile Zeitnot oldu.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

1 Comment

  • SentinX 2 Temmuz 2018

    Zergsting denen yeteneksiz bu takımda support olduğu müddetçe bu takımın stabil bir performans göstermesinin imkanı yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir