League of Legends

Bahçeşehir SuperMassive, akademi kadrosunu duyurdu

Bahçeşehir SuperMassive

Bahçeşehir SuperMassive, Oncan, 113, Ksaez, Machine ve Fastlegged’den oluşan 2020 Akademi Ligi kadrosunu duyurdu.

Sektöre girdiği yıldan bu yana hep şampiyonluğa oynayan beşliler kuran Bahçeşehir SuperMassive, Akademi Ligi’nin kurulmasıyla genç oyunculara da önem vermeye başladı. AL yokken yerli veteranlar ve yıldız yabancılarla mücadele eden ekip geçtiğimiz sezon Luana, Elramir, WaenA, Practice, Kaori ve Absolute gibi isimlere şans vererek gelişimlerinde büyük pay sahibi oldu. Bu takımdan Practice hariç herkes VFŞL’ye transfer oldu. Yeni sezon için yeni bir beşli kuran ekip, Oncan, 113, Ksaez, Machine ve Fastlegged’i transfer ettiğini duyurdu.

Geçtiğimiz mevsimki akademi kadrosuna kıyasla daha genç ve ismi duyulmamış oyuncuları tercih eden Bahçeşehir SuperMassive, uzun vadeli planlar yapıyor gibi. Üst koridor Oncan yarı Türk, yarı Hollandalı. Genç oyuncu daha önce Atlando Esports ve Outplayed Akademi gibi amatör sayılabilecek takımlarda forma giydi. Ormancı 113 hakkında tek bildiğimiz 15 yaşında ve Avrupa Batı sunucusunda Master 100 LP-Grandmaster 500 LP arasında gidip geldiği.

Orta koridor Ksaez geçtiğimiz mevsim Royal Youth Akademi’de forma giymiş ve herkesin ilgisini çekmişti. Nişancı pozisyonunda Machine tercih edildi. Genç nişancı gelecek sezon ilk kez profesyonel oyunculuk deneyimi yaşayacak. Bahçeşehir SuperMassive’in destek tercihi Türk asıllı İngiliz oyuncu Fastlegged oldu. 19 yaşındaki oyuncu daha önce çeşitli amatör takımların formalarını giymişti.

As kadrosunu 5 yerliden kuran SUP, akademi takımında yerli ve daha önce fazla şans bulamamış isimlerle anlaştı. Bakalım bu beşli gelecek sezon neler yapacak?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.