League of Legends

Bahçeşehir SuperMassive, akademi kadrosuyla yolları ayırdı

Bahçeşehir SuperMassive

VFŞL temsilcisi Bahçeşehir SuperMassive, sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamada akademi kadrosuyla yolların ayrıldığını duyurdu.

Ligdeki birçok oyuncuya göre VFŞL’nin en iyi organizasyonlarından biri olan Bahçeşehir SuperMassive geçtiğimiz yıl iddialı bir akademi beşlisi kurdu. Gelecek vadeden oyuncular Luana, Elramir, Waena, Practice ve Absolute ile anlaşan ekip sezonun yarısında nişancı değişikliğine gitti ve Kaori’yi transfer etti. İki mevsim üst üste yarı finalden ileriye gidemeyen Bahçeşehir SuperMassive Akademi, kadroda bulunan beş oyuncusuyla yolların ayrıldığını duyurdu. Ekip gelecek mevsim yoluna yeni bir beşliyle devam edecek.

SUP, Akademi Ligi’nin kurulmasıyla iddialı bir beşli oluşturdu. Pars Esports’ta iyi bir sezon geçiren Luana, Oyun Hizmetleri’nden genç ormancı Elramir, 1907 Fenerbahçe’de Frozen’ın yedeği olan Waena, gurbetçi nişancı Practice ve gelecek vadeden Absolute. Bu beşliyle yarı final gören ekip geçtiğimiz mevsim nişancı değişikliğine gitti ve Kaori ile anlaştı. Takım yine Istanbul Wildcats’e yarı finalde kaybetti.

Hem as hem de akademi kadrosunu önemli yıldızlardan kuran Bahçeşehir SuperMassive, son iki mevsimdir iki takımla da şampiyonluk yaşayamadı. Sezonun sona ermesiyle Luana, Elramir, Waena, Kaori ve Absolute’un takım aradıklarını duyurmuştu. SuperMassive, sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada oyunculara teşekkür etti ve kariyerlerinin devamında başarılar diledi. Bu beş oyuncuyu da seneye VFŞL’de görebiliriz.

Bakalım bu beş oyuncunun yeni durakları nereler olacak? Aynı zamanda Bahçeşehir SuperMassive’in nasıl bir akademi kadrosu kuracağı da merak ediliyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.