League of Legends League of Legends Haberleri

Bahçeşehir Supermassive, Bursaspor Esports’u rahat geçti.

Süper hafta özelinde zor bir fikstürü olan Bahçeşehir Supermassive, bu haftaki ilk maçında ligin flaş ekiplerinden Bursaspor Esports’u rahat geçti.

Her iki takım da geleneksel kompozisyonlar kurdu. Buna istisna olarak gösterebileceğimiz tek tercih orta koridorda oynadığı sıradışı şampiyonlarla dikkat çeken GBM’in seçtiği Fiora’ydı.
Oyunu baştan sonra her koridorda önde götüren SUP için kurtarılması gereken tek bir koridor vardı: GBM’in minyonda geri düştüğü orta koridor. Orta koridorda da rakibi Milica’nın fazla yakınına gelmesini cezalandıran GBM, minyonda geri düşse de skor alarak aradaki farkı kapattı. Daha sonra Stomaged’in de yardımıyla aldığı skorlarla kar topu etkisi yakalayan GBM durdurulamaz bir güç haline geldi. BUR için maçta ki tek iyi haber dakika 10’da Hades’in Xayah’ı iyi kullanarak tek başına yarattığı 3 skor oldu. Onun dışında tüm objektifleri rahat bir şekilde alan SUP, önce 21.dakikada yaptığı takım savaşıyla Baron güçlendirmesini aldı. Daha sonra ayrık ittirme ile rakibine baskı kuran SUP, 24.dakikada Zeitnot’u kaybetmesine rağmen rahat bir biçimde iki inhibitör açarak daha fazla kayıp vermeden üssüne döndü. 26.dakikada Tolerant’ın savaş başlatmak isteyip kimseyi yakalayamamasının karşılığında Stomaged, Gragas ile harika bir takım savaşı başlatarak rakip taşıyıcıların rahat bir şekilde düşürülmesini sağladı. 4 kişiyi düşürmeyi başaran SUP, böylelikle rahat bir galibiyete ulaşmayı başardı ve HWA ile en azından bugün eşit sırada olmayı garantiledi.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

1 Comment

  • Mehmet 21 Temmuz 2018

    Bursa şimdiye kadar potansiyelinden fazla maç kazandı sebebi bence STEFAN (elle tutulur tek oyuncuları)…Ragner pro arenada olmaması gereken biri,Tolerant çöp,Hades yeni birine göre çok çok kötü değil ,oluru var.AUR hios ve rogudan kurtulmazsa 6.sıraya kapağı atabilirler.Sup klasik sup TR de canavar ülke dışında devamlı tokatlanıp dönmeyi misyonları haline getirmiş fakir çöplüğün küflü peyniri…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir