League of Legends

Bahçeşehir SuperMassive, Dark Passage’ı yenerek dördüncü galibiyetini aldı

2018 Yaz Mevsimi ikinci hafta ikinci gün son maçında Dark Passage ile karşılaşan Bahçeşehir SuperMassive, dördüncü galibiyetine ulaştı.

İki takımın da seçim yasaklama ekranında ilginç tercihlere yöneldiğini söylemek mümkün. Çok çok daha fazla standart kompozisyonlar kurulurken uzun zaman sonra ilk defa alt koridorda nişancı vs nişancı eşleşmesi gördük. Xayah-Rakan alt koridoruna karşı Ezreal-Thresh ikilisini alan SUP, izleyicilere Kış Mevsimi’nden esintiler sundu.

Crush’ın skorlar bulmasıyla maçı kazanma umudunu elinden bırkamayan DP’ye karşın SUP fazlasıyla etkili bir oyun ortaya koydu. Rakibine sadece iki kule veren ekip, GBM’in harita üzerindeki rotasyonlarıyla skorlar bulmayı başardı. Thresh ile yine iyi bir ortaya koyan SnowFlower, Stomaged’in aldığı Skarner ile DP’yi aradan ayıklamayı başardı. Sadece 24 dakika süren karşılaşmada GBM’in SUP’un 14 skorunun 13’üne katkı koyduğunu ekleyelim.

DP’nin hala koordinasyon konusunda ciddi problemler yaşadığını da belirtelim. Alt koridorun sinerjisi eksikken genel olarak Panky ile takımın geri kalanı arasında da iletişimsizlik bulunuyor. Takım savaşı yapılması gerekirken oyuncunun bu mevsim oynanan maçlarda haritanın diğer köşesinde kaldığına şahit olduk. SUP böylece dördüncü galibiyetine ulaşırken DP ise dördüncü mağlubiyetini aldı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.