League of Legends League of Legends Haberleri

Bahçeşehir SuperMassive, HWA’yı geriden gelerek yendi

Şampiyonluk Ligi 2018 Yaz Mevsimi 2. hafta mücadeleleri oynanmaya başladı. İlk günün ikinci eşleşmesinde HWA karşısında galibiyete ulaşan taraf Bahçeşehir SuperMassive oldu. 

İki takım  da alışılmışın dışında tercihlere yönelirken HWA’nın Master Yi-Taric ikilisini aldığını gördük. Öte yandan SUP bu kompozisyona karşı verilebilecek en iyi cevaplardan birisi olan Lissandra’yı orta koridora aldı. Alt koridorda Ezreal-Fiddle ikilisi bulunurken ormana da Nocturne tercih etti.

Maçın ilk dakikalarında SUP’un fazlasıyla maçı domine ettiğini gördük. Alt koridordaki çatışmalarda öne geçen ekibin bu durumu Master Yi’nin skorlar bulmasıyla yavaş yavaş kayboldu. Maçın iki tane dönüm noktası vardı. Taric oynayan Trix’in orta koridorda Sıçra ile üç kişiyi sersemletmesi ve Jax’ın üç skor alması, HWA’ya baronu kazandırdı. Net bir kartopu etkisi yakalayan ekip iki defa çok kötü takım savaşı yaptı ve önde çıkması gerekmesine rağmen savaşları kafa kafaya bitirdi. Maçın ikinci kopma noktası ise orta koridordaki takım savaşıydı. Fiddlesticks’in duvarın arkasından gelmesi ve Lissandra-Aatrox-Ezreal’in hasarının kombolanmasıyla HWA adeta haritadan silindi. Orta koridordan ilerleyen ekip de galibiyete ulaştı ve haftaya zafer ile başladı.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir