League of Legends League of Legends Haberleri

Bahçeşehir SuperMassive, Royal Bandits’i yenerek mevsimdeki ilk galibiyetini aldı

KMF’nin rövanşı niteliğindeki karşılaşmada Bahçeşehir SuperMassive, Royal Bandits’i yenerek 2018 Yaz Mevsimi’ne galibiyet ile başladı. 

Geçtiğimiz mevsimin finalistleri arasındaki mücadele beklenildiği gibi nefes kesti. İki takım da sürpriz yapmayarak standart kompozisyonları tercih etti. Baktığımızda RBE’nin orman Trundle ile orta koridor Galio tercihleri akıllarda soru işareti yarattı. SUP ise orta koridorunda Irelia, ormanda Nocturne seçimlerine yöneldi.

Karşılaşmanın ilk dakikalarında fırtına gibi esen taraf SUP oldu. Üst koridorda Nocturne ilk kanı döktükten sonra tekrar koridoru ziyaret etti ve iki skor daha aldı. Bu kartopu etkisinin başlangıcıydı. Öte yandan Galio’ya karşı harika bir Irelia oynayan GBM rakibine sürekli baskı uygulayarak skor çıkarmayı da başardı. Aslında karşılaşmanın çok daha temiz bir şekilde tamamlanması bekleniyordu. Fakat SUP’un teker teker koşup ölmesi RBE’nin maça geri dönmesine ve iki defa katliam yapmasına sebep oldu.

SUP ise katliam yedikten sonra alt koridordan Aatrox’u orta koridora kadar kovaladı ve kararlı bir şekilde takım savaşı gerçekleştirdi. Ornn’un üç kişiye tutan ultisi ve RBE’nin en büyük hasar kaynağı Aatrox’un savaş başında ölmesi, SUP’a galibiyeti getirdi.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir