League of Legends League of Legends Haberleri

Bahçeşehir SuperMassive, Stomaged ile kontrat yeniledi

VFŞL ekiplerinden Bahçeşehir SuperMassive, yıldız ormancı Stomaged ile sözleşme uzatıldığını duyurdu.

VFŞL’nin en deneyimli oyuncuları arasında yer alan Stomaged uzun bir süredir sahnede yer alıyor. Geçtiğimiz mevsimlerde zaman zaman sallantılı performanslar sergileyen oyuncu buna rağmen en üst seviyedeki ormancılara kafa tutarak kalitesi ve tecrübesini de konuşturmayı bildi. Bahçeşehir SuperMassive kurulduğundan bu yana takımın as ormancısı konumunda yer alan ismin rol değiştireceği söylentileri dolaşıyordu ancak bugün yapılan açıklamaya bakacak olursak bu söylentiler yanlış çıktı. SUP, dört yıllık ormancısı Stomaged ile sözleşme uzatıldığını duyurdu.

Kariyerinin büyük bir kısmını belli organizasyonlarda geçiren ormancı Always With Honor, Ahraz Esports, HWA Gaming ve Bahçeşehir SuperMassive bünyesinde boy gösterdi. Profesyonel oyunculuk hayatını ilk yılında üst koridorda yer alan oyuncu son beş yıldır ormancı olarak mücadele ediyor. HWA Gaming formasıyla başarılı performanslar gösteren Stomaged, 2016 yılında Bahçeşehir SuperMassive’e transfer olarak kariyerinde önemli bir adım attı.

SUP bünyesinde birçok şampiyonluk yaşayan ormancı pozisyonunun en iyilerinden biri olduğunu da kanıtlamayı başardı. Uluslararası sahnede de boy gösterdi, özellikle 2016 MSI’da CLG ormancısı Xmithie’ye karşı gösterdiği performans akıllardan silinmedi. Stom’un gelecek sezon destek pozisyonuna geçmesi konuşuluyordu ancak bugün yapılan açıklamaya göre oyuncu kariyerine ormancı pozisyonunda devam edecek.

Bahçeşehir SuperMassive’in kadrosunun tamamının Türk oyunculardan oluşması bekleniyor. Stomaged gelecek sezon en iyi olduğunu kanıtlamak için bir şans daha elde edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir